Heptur

Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi

Avrupa Yakası→ İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Avrupa Yakası'nın dilediğiniz noktasından İstanbul Havalimanı'na zahmetsiz…
  • İstanbul Özel Transfer Hizmeti
  • İstanbul VIP Transfer
  • İstanbul Havalimanı VIP Transfer
  • İstanbul Havalimanı Özel Transfer
  • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
  • Ulusoy Globüs Güvencesi ile

İstanbul Havalimanı'na özel minibüsler ile güvenilir transferler artık daha kolay...


Ulusoy Globüs deneyimi ve güvencesi ile İstanbul Havalimanı'na transferiniz için İstanbul Avrupa Yakası'ndan açık adresiniz ile kişi sayısını bize iletmeniz yeterli.

Sizi veya misafirinizi belirttiğiniz adresten alıyor, güvenli ve konforlu bir şekilde İstanbul Havalimanı İç Hatlar veya Dış Hatlar Terminali'ne bırakıyoruz. 

Deneyimli operasyon ekibi, eğitimli sürücü kadrosu ve bakımlı araçlar ile VIP transfer hizmetine ekonomik olarak ulaşma fırsatını kaçırmayın.


Sürpriz ek ücret yok!

Güvenli online satış!

Kredi kartına 6 taksit imkanı!

Son 24 saate kadar olan iptal ve değişikliklerde kesintisiz iade!


DAHİL OLANLAR:
Deneyimli Sürücü
Ücreti
Yakıt
KDV
Maksimum 5 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888

EK BİLGİLER

Rezervasyon için isim, cep telefonu ve açık adresin belirtilmesi eksiksiz ve daha iyi bir özel transfer hizmeti alabilmeniz için yeterli.

Online rezervasyon sistemimiz üzerinden bilgileri bize iletin, ister kendiniz için ister misafiriniz için havalimanı özel transfer hizmetinden faydalanın. 


"Dünyanın Buluşma Noktası" İstanbul Havalimanı'na kolay ulaşım için ekonomik VIP transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

2018 yılında faaliyete giren ve içinde barındırdığı dükkanlar, kafe ve restoranlar, geniş kapasiteli konaklama oteli ile turizm ve ticaret merkezi İstanbul'un en yoğun ziyaretçi sayısına sahip İstanbul Havalimanı, şehre turistik olarak veya iş amaçlı gelen milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. 

İstanbul Havalimanı'na toplu taşıma ile ulaşımın dışında yeni model bakımlı araçlarımızı, deneyimli sürüş ekibimizi ve profesyonel operasyon ekibimizi tercih edebilir, 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. 

Online sistemimiz üzerinde yer alan fiyatlarımız kişi veya gruplara özel, araç başı fiyatlarımızdır.İPTAL POLİTİKASI:
İstanbul Avrupa Yakası - İstanbul Havalimanı (ISL) özel transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.