Heptur

Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi

Sabiha Gökçen→ Anadolu Yakası Transfer

Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel Minibüsler ile ekonomik ve kolay Sabiha Gökçen…
  • Sabiha Gökçen Havalimanı VIP transfer
  • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
  • Online Kolay Rezervasyon İmkanı
  • Sabiha Gökçen Transferleri
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transferleri
  • Ulusoy Globüs Güvencesi ile

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

  • Sabiha Gökçen Havalimanı Transferleri Hakkında Tüm Detaylar

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Transfer rezervasyonlarınızı sitemizden oldukça kolay bir şekilde yaptırabileceğiniz gibi ekibimize bir e-posta göndererek hiç uğraşmadan basit şekilde de ulaşım rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. [email protected]

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, İstanbul Anadolu Yakasında bulunan herhangi bir bölgeye (İstanbul il sınırları içinde olan) transfer hizmetinizi size özel Turizm Minibüsleri ile sağlayın.


  • Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Bilgileri

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan, İstanbul'un pek çok ilçesine (merkezi bölgeler) otobüs seferleri veya bağlantılı metro, metrobüs seferleri ile Havalimanı Transferleri sağlayabilirsiniz. Özel transfer haricinde ihtiyacınız olabilecek bu hizmetleri google'dan kolaylıkla temin edebilir ve her türlü detaya erişebilirsiniz. Eğer Havalimanından Özel Transfer ile ulaşım sağlamak istiyorsanız, ister 1 kişi isterse grubunuz için konforlu şekilde seyahatinizi bizlerle gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz sayfadan Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, İstanbul Anadolu Yakası için 1-15 kişi arası Online Transfer Rezervasyonu yapabilirsiniz. Grubunuzdaki kişi sayıları 15'den fazla ise ekibimizle irtibata geçerek Büyük Otobüslerle Transfer veya daha fazla sayıda Minibüsler ile Havalimanı Transferleri sağlayabilirsiniz. 


Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gitmek istediğiniz adrese güvenli ve konforlu transfer vaat ediyoruz. 

Toplu taşıma sıkıntısına, özel aracınıza park yeri arama sıkıntısına girmeden kapıdan kapıya size özel, ailenize özel, misafirinize özel, grubunuza özel transfer deneyimini yaşayın. 

Kişi sayınıza göre Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarla transferiniz için online rezervasyon esnasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul Anadolu Yakası'nda gitmek istediğiniz adresi belirtin, gerisini bize bırakın, güvenli ve özel transferinizin keyfini çıkarın.

Deneyimli operasyon ekibi, eğitimli sürücü kadrosu ve bakımlı araçlar ile VIP transfer hizmetine ekonomik olarak ulaşma fırsatını yakalayın.


Sürpriz ek ücret yok!

Güvenli online satış!

Kredi kartına 6 taksit imkanı!

Son 24 saate kadar olan iptal ve değişikliklerde kesintisiz iade!


DAHİL OLANLAR:
Deneyimli Sürücü
Yakıt
KDV
Sigorta
Maksimum 5 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888

HARİÇ OLANLAR:
Havalimanı Özel Karşılama Hizmeti


EK BİLGİLER

Size özel ayrıcalıklı ve konforlu havalimanı transferinden faydalanmanız için rezervasyon esnasında ilgili misafirin ismi ile cep telefonunu ve transfer edileceği açık adresi belirtmeniz, hizmetin kalitesi açısından önemlidir.

Rezervasyonunuzu güvenli online ödeme ile yapın, transfer gününüzde İstanbul trafiğinin stresinden uzak, konforlu seyahatin keyfini sürün. 


Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Anadolu yakası Pendik / Kurtköy'de, Kadıköy'e 40 km, Pendik'e 12 km, Taksim'e ise 50 km mesafede yer almaktadır.

Havalimanına özel araç, taksi, belediye otobüsü veya havabus ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Yıllık yaklaşık 25 milyonluk yolcu kapasitesi ile Türkiye'nin en işlek havalimanları arasında yer almaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Rehber:


ISG Terminal Danışma: Terminalle ilgili her türlü bilgiyi danışmadan öğrenebilirsiniz.

Dış Hatlar Danışma Bankosu: 0216 588 85 85

İç hatlar danışma bankosu: 0216 588 86 86

Kayıp ve Buluntu Eşya: Terminal genelinde kaybedilen eşyalar ile ilgili olarak Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisi ile Kayıp Buluntu Eşya Sorgusu yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Çelebi Kayıp Eşya İçin: Çelebi Yer Hizmetleri firmasının servis verdiği havayolları ile ilgili Dış Hat Kayıp Bagaj Bürosu’na 0216 588 65 57 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

TGS Kayıp Eşya İçin: TGS Yer Hizmetleri firmasının servis verdiği havayolları ile ilgili Dış Hat Kayıp Eşya Bürosu'na 0216 588 89 26, İç Hat Kayıp Eşya Bürosu'na 0216 588 89 32 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türk Havayolları ve Anadolujet yolcuları için 0212 463 65 19

Pegasus Kayıp Eşya İçin: 0216 588 88 62 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.

Genel Havacılık Terminali: İş jetleri ve ya hava taksi ruhsatıyla uçuş gerçekleştiren işletmelere hizmet veren Genel Havacılık Terminali’nde konuklar, güvenlik, gümrük ve pasaport işlemlerini beklemeksizin yapabilmektedir.

İletişim: 0216 588 8663

Airport Hotel: Kara ve hava tarafından ayrı girişleri bulunan 4 katlı, 128 odalı ISG Airport Hotel, yolcu terminalinin yanı başında, terminal gelen katından çıktıktan sonra 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

İletişim: 0216 588 5000

VIP Terminali: 400m2’lik iki katlı VIP Terminali’nden Başbakanlık tarafından belirlenen yerli ve yabancı devlet görevlileri ile konuklar yararlanmaktadır.

İletişim: 0216 585 5452 / 5457

İPTAL POLİTİKASI:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) - İstanbul Anadolu Yakası özel transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.