Heptur

Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi

Sabiha Gökçen→ Avrupa Yakası Transfer

Sabiha Gökçen'den İstanbul Avrupa Yakası'nda istediğiniz noktaya transferlerinizi…
  • Sabiha Gökçen Havalimanı VIP transfer
  • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
  • Kolay Online Rezervasyon İmkanı
  • Havalimanı Özel Transfer
  • İstanbul VIP Transfer
  • Ulusoy Globüs Güvencesi ile

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul Avrupa yakasına, şehrin trafik stresini yaşamadan, konforlu ve güvenli özel minibüslerimiz ile transfer keyfini yaşamak için online rezervasyon yapabilir, kredi kartı veya havale yolu ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

Transfer hizmeti alacak misafir sayınıza göre  Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter minibüslerimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul Avrupa Yakası'nda gitmek istediğiniz adresi belirtin, size özel transferinizin keyfini çıkarın.

Bakımlı minibüslerimiz, eğitimli sürücü kadromuz ve deneyimli operasyon ekibimiz ile 7/24 bize ulaşmanın rahatlığını deneyimleyin. 


Sürpriz ek ücret yok!

Güvenli online satış!

Kredi kartına 6 taksit imkanı!

Son 24 saate kadar olan iptal ve değişikliklerde kesintisiz iade!


DAHİL OLANLAR:
Deneyimli Sürücü
15 Temmuz Şehitler Köprüsü veya Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Geçiş Ücreti
Yakıt
KDV
Maksimum 5 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888

HARİÇ OLANLAR:
Havalimanı Özel Karşılama Hizmeti 45 TL


EK BİLGİLER

Özel havalimanı transferi için, transfer hizmeti alacak misafirin ismi ile cep telefonunu ve İstanbul Avrupa Yakası'nda gitmek istediği adresi açık bir şekilde belirtmeniz yeterlidir. Rezervasyon bilgilerini girdikten sonra dilerseniz kredi kartınız ile güvenli peşin veya taksitli ödeme yapın, dilerseniz havale / eft seçeneği tercih edin. Gerisini bize bırakın.

Gitmek istediğiniz yere sizi güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştıralım. 


Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Anadolu yakası Pendik / Kurtköy'de, Kadıköy'e 40 km, Pendik'e 12 km, Taksim'e ise 50 km mesafede yer almaktadır.Havalimanına özel araç, taksi, belediye otobüsü veya havabus ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Yıllık yaklaşık 25 milyonluk yolcu kapasitesi ile Türkiye'nin en işlek havalimanları arasında yer almaktadır.


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Rehber:

ISG Terminal Danışma: Terminalle ilgili her türlü bilgiyi danışmadan öğrenebilirsiniz.

Dış Hatlar Danışma Bankosu: 0216 588 85 85

İç hatlar danışma bankosu: 0216 588 86 86

Kayıp ve Buluntu Eşya: Terminal genelinde kaybedilen eşyalar ile ilgili olarak Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisi ile Kayıp Buluntu Eşya Sorgusu yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Çelebi Kayıp Eşya İçin: Çelebi Yer Hizmetleri firmasının servis verdiği havayolları ile ilgili Dış Hat Kayıp Bagaj Bürosu’na 0216 588 65 57 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

TGS Kayıp Eşya İçin: TGS Yer Hizmetleri firmasının servis verdiği havayolları ile ilgili Dış Hat Kayıp Eşya Bürosu'na 0216 588 89 26, İç Hat Kayıp Eşya Bürosu'na 0216 588 89 32 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türk Havayolları ve Anadolujet yolcuları için 0212 463 65 19

Pegasus Kayıp Eşya İçin: 0216 588 88 62 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.

Genel Havacılık Terminali: İş jetleri ve ya hava taksi ruhsatıyla uçuş gerçekleştiren işletmelere hizmet veren Genel Havacılık Terminali’nde konuklar, güvenlik, gümrük ve pasaport işlemlerini beklemeksizin yapabilmektedir.

İletişim: 0216 588 8663

Airport Hotel: Kara ve hava tarafından ayrı girişleri bulunan 4 katlı, 128 odalı ISG Airport Hotel, yolcu terminalinin yanı başında, terminal gelen katından çıktıktan sonra 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

İletişim: 0216 588 5000

VIP Terminali: 400m2’lik iki katlı VIP Terminali’nden Başbakanlık tarafından belirlenen yerli ve yabancı devlet görevlileri ile konuklar yararlanmaktadır.

İletişim: 0216 585 5452 / 5457İPTAL POLİTİKASI:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) - İstanbul Avrupa Yakası özel transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.