• Günübirlik Dupnisa İğneada Turu: Avrupa'nın en büyük longoz ormanlarındaki zenginliğin keyfini çıkarmaya, Dupnisa Mağarası'nın büyüleyici ortamının keyfini çıkarmaya var mısınız? O zaman haftasonu günübirlik Dupnisa - İğneada - Longoz Ormanları turumuza davetlisiniz...
  • Günübirlik Dupnisa İğneada Turu: Avrupa'nın en büyük longoz ormanlarındaki zenginliğin keyfini çıkarmaya, Dupnisa Mağarası'nın büyüleyici ortamının keyfini çıkarmaya var mısınız? O zaman haftasonu günübirlik Dupnisa - İğneada - Longoz Ormanları turumuza davetlisiniz...
  • Günübirlik Dupnisa İğneada Turu: Avrupa'nın en büyük longoz ormanlarındaki zenginliğin keyfini çıkarmaya, Dupnisa Mağarası'nın büyüleyici ortamının keyfini çıkarmaya var mısınız? O zaman haftasonu günübirlik Dupnisa - İğneada - Longoz Ormanları turumuza davetlisiniz...
  • Günübirlik Dupnisa İğneada Turu
  • Günübirlik Kültür Turu
  • Longoz Ormanları
  • Haftasonu Kültür Turu
  • Araç içi ikramlar
  • Beğendik Köyü - Mert Gölü
Avrupa'nın en büyük longoz ormanlarındaki zenginliğin keyfini çıkarmaya, Dupnisa Mağarası'nın büyüleyici ortamının keyfini çıkarmaya var mısınız? O zaman haftasonu günübirlik Dupnisa - İğneada - Longoz Ormanları turumuza davetlisiniz...

HEP TUR ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

06:00 Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu

06:30 Mecidiyekoy Meydani (Asli Borek Onu)

06:50 İncirli Metrobus Duragi Omur Plaza Onu

07:20 Beylikduzu Marmara Park Onu

07:40 Silivri Kipa Önü

Siz değerli HEP TUR misafirlerimiz ile belirlenen kalkış noktaları ve saatlerde buluşuyor ve 20 km’yi aşkın sahile sahip olan doğa harikası İğneada’ya doğru yola çıkıyoruz. Araç içi ikramlarımız eşliğinde İğneada’ya varışımızla turumuza Istranca Dağları’nın derin vadilerle yarılması ile oluşan Dupnisa Mağarası gezimiz ile başlıyoruz. Mağara gezimiz ve fotoğraf çekimimizin ardından öğle yemeğimiz için Trakya’nın sahil kasabası İğneada’ya geçiyoruz. Bölgede ekstra olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından Bulgaristan sınırına yakın Beğendik Köyü’ne geçiyor, köy hakkında rehberimizden bilgi alıyor ve sınırın diğer tarafındaki Rezova Köyü’nü görüyoruz.

Ardından 7 adet gölü (Erikli – Hamam – Sülüklü – Mert – Pedina – Saka – Ramana) içinde barındıran bölgede hava koşulları uygun ise Mert Gölü’nü gezip, eşi benzeri bulunmayan Longoz Ormanları’na hareket ediyoruz. Çok sayıda ekosisteme, biyolojik çeşitliliğe ve bol oksijene, farklı coğrafik oluşumlara sahip, birçok bitki örtüsü ve canlıya ev sahipliği yapan benzersiz longoz ormanlarında yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş yaparak müthiş manzaralar eşliğinde İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyor ve akşam saatlerinde İstanbul’a varışımızla siz değerli misafirlerimiz ile bir sonraki Heptur seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
- Ulusoy Globüs – Heptur güvencesi ile gidiş – dönüş ulaşım hizmeti,
- Otoban ve otopark ücretleri,
- Program dahilinde belirtilen çevre gezileri,
- Araç içi ikramlar,
- Sabah sandviç ve meyve suyu olarak kahvaltı paketi ikramı yapılacaktır.
Profesyonel rehberlik hizmetleri.


HARİÇ OLANLAR:
- Tur esnasında yapılacak tüm şahsi harcamalar,
- İğneada’da alınacak öğle yemeği,
- Müze ve ören yeri girişleri
- Dupnisa Mağarası giriş ücreti,
- Longoz Ormanı giriş ücreti.


EK BİLGİLER

Paket fiyatlarımız ulaşım, otel ve programda belirtilen çevre gezilerini kapsamaktadır.

Paket tur otel, ulaşım (uçak, otobüs vb), rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, hizmetler ayrı ayrı düşünülemez. Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

Konaklamalı paket turlarda çocuk indirimleri, 2 yetişkinin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

0-6 yaş çocuklarda odanın büyüklüğü veya otel prosedürüne göre ek yatak verilmeyebilir.

Triple (3 kişilik) odalarda ilave yatak normal yatak büyüklüğünde veya konforunda olmayabilir.

Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmaz ve koltuk rezervasyonu yapılmaz. 0-2 yaş çocuklar için koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir. 2 yaşını doldurmuş her birey için koltuk ücreti alınır ve koltuk rezervasyonu yapılır.

Karayolu ile gerçekleştirilen turlarda otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından, rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlerin gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir

Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı turlarda Heptur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak koşulu ile havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.

Paket tur içerisinde duyurulan ekstra turlar yeterli katılım sağlanması durumunda gerçekleştirilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde Heptur’un bir sorumluluğu bulunmamaktadır ve misafirin tazminat hakkı doğmaz.

Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın alır.

Paket turlarda konaklama yapılacak bölge ve otellerde yoğunluğa göre standartlar aynı kalmak koşulu ile eşdeğer veya üst kategoride olmak üzere değişiklik yapılabilir. Otellerdeki odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup Heptur’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Paket turlarda minimum katılım şartı sağlanamadığı takdirde Heptur sözkonusu turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal etme hakkına sahiptir ve yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden acentemiz sorumlu değildir. Misafirlerimiz alındığı noktalarda bırakılacaktır. Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.


Zorunlu seyahat sigortası; Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan1618 no’lu zorunlu seyahat sigortası detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)


Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#40
LOKASYON:
İğneada (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Araç İçi İkramlar
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:00 Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu 06:30 Mecidiyekoy Meydani (Asli Borek Onu) 06:50 İncirli Metrobus Duragi Omur Plaza Onu 07:20 Beylikduzu Marmara Park Onu 07:40 Silivri Kipa Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Paket turlarımıza kayıt yaptıran misafirlerimiz turun kalkışına 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkına sahiptirler. Tur tarihine 30 günden az kala yapılan iptal işlemlerinde %30, 20 gün ve daha az zaman kala yapılan iptallerde %100 ceza uygulanır. Misafir, iptal talebi ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) Heptur’a sunmak ile mükelleftir.

TARİH VE FİYATLAR

425TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Dupnisa İğneada Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.