Müşteri İlişkileri


HEPTUR olarak verdiğimiz hizmeti sadece maddi kazanç olarak değerlendirmiyor bizi tercih eden tüm misafirlerimize birer arkadaş sıcaklığı ile yaklaşıyoruz. Bizi tercih eden misafirlerimizin tur içerisinde ya da sonrasındaki geri bildirimlerini dikkatle inceliyor ve kendimizi  geliştirmek için yorumlarınızı kendimize rehber olarak belirliyoruz.

Yılın en güzel günleri olmasını istediğiniz tatilinizi isteklerinize uygun hale getirebilmek için sizlerin de görüşlerine her zaman ihitiyaç duıyuyoruz.

Gelişen ve rekabetin çok fazla olduğu hizmet sektöründe başarı sağlayabilmek ve misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, uzman kadromuzla tur öncesi, tur sırasında ve tur sonrasında siz değerli misaifrlerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik. Tarafımıza bildirdiğiniz öneri, memnuniyet ve şikayetleri titizlikle değerlendiriyor ve siz misafirlerimize de süreç hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Tarafımıza ulaşan her geri dönüşü veri tabanımızda saklı tutuyor ve gelişmek için aldığımız aksiyonlarda göz önünde bulunduruyoruz.

Tüm misafirlerimizin gelişimimize katkıda bulunması için "info@heptur.com" adresinden görüşlerini belirtmesini rica ederiz.

Telefon : 0212 598 4888
Cep Telefonu : 0542 313 91 00
E-Mail info@heptur.com

 

footer