• İstanbul → Edirne Transfer: İstanbul'un yanıbaşındaki tarihi kent Edirne'ye özel transfer için fazla düşünmenize gerek yok. Ulusoy Globus güvencesi, deneyimli ekip ve yeni VIP araçlar ile İstanbul - Edirne özel transferiniz online rezervasyon ile şimdi çok kolay.
  • İstanbul → Edirne Transfer: İstanbul'un yanıbaşındaki tarihi kent Edirne'ye özel transfer için fazla düşünmenize gerek yok. Ulusoy Globus güvencesi, deneyimli ekip ve yeni VIP araçlar ile İstanbul - Edirne özel transferiniz online rezervasyon ile şimdi çok kolay.
  • İstanbul → Edirne Transfer: İstanbul'un yanıbaşındaki tarihi kent Edirne'ye özel transfer için fazla düşünmenize gerek yok. Ulusoy Globus güvencesi, deneyimli ekip ve yeni VIP araçlar ile İstanbul - Edirne özel transferiniz online rezervasyon ile şimdi çok kolay.
  • İstanbul Edirne VIP Transfer
  • Şehirlerarası VIP Transfer
  • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
  • Edirne Özel Transfer
  • Size Özel İstanbul Edirne Transferi
  • Ulusoy Globüs Güvencesi ile
İstanbul'un yanıbaşındaki tarihi kent Edirne'ye özel transfer için fazla düşünmenize gerek yok. Ulusoy Globus güvencesi, deneyimli ekip ve yeni VIP araçlar ile İstanbul - Edirne özel transferiniz online rezervasyon ile şimdi çok kolay.

İstanbul'da dilediğiniz adresten Edirne'de dilediğiniz adrese özel Mercedes Vito veya Mercedes Sprinter araçlar ile size özel transfer fırsatı...

İş gezisi, toplantı, turistik gezi, tatil, okul gezisi, düğün, transfer gibi her türlü İstanbul Edirne özel transfer ve ulaşım hizmeti için bize ulaşmanız yeterli. Siz yolu ve yolculuğu düşünmeden konforunuzu, İstanbul Edirne arası güvenli ulaşımınızı biz sağlayalım. 

Deneyimli operasyon ekibimiz, belgeli ve hijyenik Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız ile İstanbul Edirne arası VIP transferinizin keyfini çıkarın.

Online rezervasyon esnasında İstanbul'dan Edirne'ye gitmek istediğiniz adresi belirtin, gerisini bize bırakın, güvenli ve size özel  İstanbul Edirne transferinizin keyfini çıkarın. 


Güvenli online satış ile kredi kartına 6 taksit imkanı!

Son 24 saate kadar olan iptal ve değişikliklerde kesintisiz iade hakkı!DAHİL OLANLAR:
İstanbul'dan Edirne'ye veya Edirne'den İstanbul'a Transfer fiyatımıza Herşey DAHİL olup, ekstra bir ücret yoktur.

Tüm köprü ve otoyol geçiş ücretleri, deneyimli sürücü, yakıt, KDV Fiyat Dahildir.

Maksimum 6 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888
[email protected]

HARİÇ OLANLAR:
* Talep edilmesi durumunda online rezervasyon esnasında, sistem üzerinden seçilecektir.

EK BİLGİLER

Edirne, Türkiye'yi Avrupa'ya bağlayan karayolu üzerinde yer alan sınır şehrimizdir ve Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu düzlükte kurulmuştur. Yunanistan ve Bulgaristan ile komşudur. Edirne şehir merkezi Yunanistan'a 7 km, Bulgaristan'a ise 17 km uzaklıktadır. 

İstanbul Edirne arası ise yaklaşık 250 km.dir ve İstanbul Edirne transferi yaklaşık 4 saat sürmektedir. Misafirimizin talebi üzerine yolda verilecek molalarla İstanbul - Edirne ulaşım süresi değişebilir. 

Edirne, ülkemizin Avrupa’ya kara ve demiryolu ile bağlantısını sağlayan 5 sınır kapısına sahiptir. Kapıkule sınır kapısı, ülkemizin en büyük kara ve demiryolu sınır kapısıdır. Bulgaristan üzerinden Avrupa’ya açılan Kapıkule haricinde, Yunanistan ile Türkiye’yi birleştiren İpsala ve Pazarkule sınır kapıları mevcuttur. Ayrıca Uzunköprü’den yine Yunanistan’a giden demiryolu sınır kapısı mevcuttur.


Edirne tarihi bir kenttir. Edirne’nin ilkçağlarda Orta Asya’dan göç edip bölgeye yerleşen Traklar tarafından kurulduğu bilinmektedir. Sonradan Büyük İskender buraları Makedonya İmparatorluğu’nun uçsuz bucaksız sınırları içine katmıştır. Daha sonra Romalılar’ın hakim olduğu bu topraklar 395 yılında Roma İmparatorluğu’nun ikiye ayrılmasıyla Doğu Bizans’ın payına düşmüştür. 586 yılında Avar Türkleri bölgeyi kuşatmışlar ancak alamadan geri dönmüşlerdir. Bulgar Türkleri ise 914 yılında kenti ele geçirmeyi başarmışlardır. Daha sonra tekrar Bizans’a geçen, 1050 ve 1078 yıllarında Peçenek Türkleri tarafından ikinci kez kuşatılan bu kent nihayet 1361 yılında I. Sultan Murat tarafından fetih edilerek, Osmanlı İmparatorluğu’nun baş şehri olmuş ve 1453 yılında İstanbul fethedilinceye kadar 92 yıl başkent olarak kalmıştır. Bu yıllar içinde de tarihinin en görkemli günlerini yaşamıştır.


Edirne 2016 yılından beri nüfusu ile Trakya'nın İstanbul'dan sonra ikinci büyük kentidir. Kent nüfusu Edirne'nin tarihsel, sosyal, siyasal ve ekonomik alanlarda yaşadığı gelişmelerle doğru orantılı olarak gelişmektedir. 

Edirne’de tam bir kara iklimi hüküm sürer. Kış ayları çok soğuk ve uzundur. Yaz ayları ise sıcaktır. En fazla yağmur bölgeye ilkbaharda düşer. Bölgenin en soğuk ayları Ocak ve Şubat iken, en sıcak aylar ise Temmuz ve Ağustos’tur. 

Osmanlı İmparatorluğu döneminde önemli bir eğitim ve kültür merkezi olan Edirne, Cumhuriyet döneminde de eğitim konusunda oldukça önemli gelişmeler kaydetmiştir. Edirne'de okur-yazarlık oranı bugün itibarı ile % 99 seviyesindedir. Edirne’de okulu olmayan köy bulunmamaktadır. Kentte bir üniversite haricinde 180 ilköğretim okulu, 20 lise, 15 meslek lisesi ve dengi okul, 3 özel okul, 2 özel ana okul ve 94 okul öncesi ana sınıfı vardır.

Edirne, ileri eğitim düzeyinin yanısıra zengin bir kültüre de sahiptir. İl genelinde Osmanlı Türk kültürünü yansıtan 612 tarihi eser vardır. Ayrıca il genelinde 29 adet SİT alanı mevcuttur.


Size özel ayrıcalıklı İstanbul Edirne transfer hizmetinden faydalanmak için rezervasyon esnasında İstanbul'dan gitmek istediğiniz noktayı ve Edirne'de bulunmak istediğiniz adresi açık olarak belirtmeniz, kişi sayısını iletmeniz yeterli olacaktır. 

Rezervasyonu kendi adınıza değil, misafirinizin adına yapıyorsanız, transfer hizmeti alacak kişinin bilgilerini paylaşmanız önemlidir.


Rezervasyonunuzu sorunsuz online ödeme ile yapın, transfer gününüzde İstanbul trafiğinin stresinden uzak, konforlu ve güvenli seyahatin keyfini sürün. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#57
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İstanbul Edirne arası özel transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.

TARİH VE FİYATLAR

  %20 İndirim

9.000TL

1 Gün

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul → Edirne Transfer ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.