Günübirlik Kayak Turları

Çıkış Tarihi
GÜNÜBİRLİK KAYAK TURLARI LİSTELENİYOR
 • Günübirlik Kartalkaya

  Son 20 yıldır olduğu gibi bu yıl da Kartalkaya Kayak Merkezi'ndeyiz...
  1 Gün
  Otobus
  700TL
  Detaylar
 • Snowboard Ve Ski-Pass Dahil Günübirlik Uludağ Turu

  Snowboard Takımı, Ski-Pass, Kahvaltı Paketi, Ulaşım, Rehberlik Hizmetleri Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu - FIRSAT
  1 Gün
  Otobus
  3.000TL
  Detaylar
 • Günübirlik Uludağ Full Paket

  Ski-Pass, Kayak Takımı, Kahvaltı Paketi, Öğle yemeği (sucuk-ekmek ve meşrubat), Ulaşım (Uludağ Kayak Bölgesi transfer) ve Rehberlik Hizmetleri Dahil Günübirlik…
  1 Gün
  Otobus
  3.500TL
  Detaylar
 • Ski-Pass, Kayak Takımı Dahil Günübirlik Uludağ Turu

  Uludağ Fırsat Turu... Ski-Pass, Kayak Takımı, Kahvaltı Paketi, Uludağ Ulaşım ve Rehberlik Hizmeti Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu
  1 Gün
  Otobus
  2.500TL
  Detaylar
 • Günübirlik Kartepe Turu

  İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi Kartepe'ye, Hergün Kesin Hareketli Kayak Turu Keyfini Yaşayın...
  1 Gün
  Otobus
  1.500TL
  Detaylar
 • Günübirlik Uludağ Turu Ski-Pass Dahil

  Günübirlik Uludağ Turumuzda Ski-Pass, Kahvaltı Paketi, Uludağ Ulaşımı ve Rehberlik Hizmetleri Dahil.... Uludağ Fırsat Paketimizi Kaçırmayın....
  1 Gün
  Otobus
  1.450TL
  Detaylar
 • Günübirlik Uludağ Kayak Turu Basic Paket

  Uludağ'ın bembeyaz ve enerjik atmosferine keyifli bir kayak ulaşımı için 20 yıldır olduğu gibi yeni kış sezonunda da güven, kalite ve deneyimimiz ile hizmetinizdeyiz.…
  1 Gün
  Otobus
  550TL
  Detaylar
 • Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu Skipasslı

  Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi'nde, Kartalkaya Otellerinden Dorukkaya Ski & Mountain Resort ve Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort'ün pistlerinde, Sınırsız Kartalkaya…
  1 Gün
  Otobus
  1.800TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Günübirlik Kayak Turları

İstanbul hareketli kayak turlarımız kesin hareketli olup, belirtilen kalkış noktalarından, belirlenen kalkış saatinde hareket etmektedir. Kayak turumuzda kullandığımız tüm araçlarımız sigortalı olup Uludağ, Kartalkaya ve Kartepe Kayak merkezlerine ulaşım için gerekli teknik donanıma sahiptirler. Günübirlik tur kalkış noktalarımızda daima ilgili personellerimiz bulunmakta olup, transfer araçlarımız veya rehberlerimize dair iletişim bilgisi misafirlerimize önceden sunulmaktadır. 

Kayak ulaşımlarımız İstanbul hareketli olarak Uludağ, Kartalkaya ve Kartepe Kayak Bölgelerine yapılmakta olup, günübirlik kayak turlarımız aynı gün gidiş ve geri dönüşü kapsamaktadır. Turlarımız sabah erken saatte başlar, akşamüstü kayak merkezinden depar ile biniş yapılan noktalara bırakmak suretiyle sona erer. Günübirlik tur esnasında kalkış yer ve saatinde, zamanlama çok önemli olduğundan dolayı, tur misafirlerimizin bu konuya hassas yaklaşmaları önem arz etmektedir.  Günübirlik Kayak Tur hizmetinde ulaşım varış saatleri dağ, yol, trafik gibi dinamiklere bağlı olduğundan, Heptur Seyahat Acentası olarak bu konuda tam varış saati verilmemektedir.

Kayak turlarımıza günübirlik olarak katılan yolcularımıza, seyahat süresinin daha konforlu geçmesini sağlamak amacıyla rahat spor ayakkabı ve benzer kıyafetler tavsiye etmekteyiz. Günübirlik kayak turlarımızda araçlarımızda çeşitli ikramlarımız mevcut bulunup, dilediğiniz an görevli personelimizden isteyebilirsiniz. 

Uludağ günübirlik kayak tur fiyatlarımıza milli park ücreti dahil olup, günübirlik tur paketi doğrultusunda belirtilen tur programına bağlı olarak ek bir ücret talep edilmez. Skipass, kayak kiralama, kayak dersleri, sucuk-ekmek ve Uludağ telesiyej gibi hizmetler, kayak turlarımız kapsamında ek olarak satışa sunulabilir. Dileyen misafirlerimiz belirlenen ücretler kapsamında bu hizmetlerden faydalanabilirler. Günübirlik tur yolcularımız, Uludağ 1. Bölge'den anlaşmalı kayak evi hizmetlerinden faydalanabilmektedirler. Uludağ kayak bölgesi için skipass satın almış ve kayak veya snowboard yapan misafirlerimiz 1.kayak bölgesinden, 2. kayak bölgesine rahatlıkla geçiş yapabilmektedirler. Kayak bölgesine acentamız vasıtasıyla seyahat edip, Uludağ'dan geri dönüş yapacak misafirlerimiz rehberlerimizin belirttiği bölgeden kalkış saatinden 15 dakika önce hazır bulunarak araçlarımızla ulaşım sağlamaktadırlar. 

Acentamız günübirlik Uludağ Turlarımıza katılan siz değerli misafirlerimize, rehberlerimiz aracılığı ile kayak veya snowboard için arzu edilen basit teknik bilgileri vermekle sorumludur. Kayak dersleri ile ilgili olarak Uludağ kayak merkezinde ilgili birimler sizlere yardımcı olmaktadırlar.  Uludağ'da kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz, kayak merkezinde neler yapılabileceğine dair genel bilgileri rehberlerimizden temin edebilirler. Kayak yapmak istemeyen ancak Uludağ telesiyej hizmetinden faydalanarak gezi yapmak isteyen misafirlerimiz ek hizmetlerimizden faydalanabilirler. 


Günübirlik Uludağ Turu

Uludağ günübirlik turları iki farklı ürün başlığı altında gerçekleştirilmektedir. Birinci günübirlik tur seçeneğinde Uludağ ski-pass (kayak bileti) bulunmamaktadır. Bu turumuzdaki amaç siz değerli Heptur misafirlerini Uludağ'a ulaştırarak kayak yapma (veya kayak yapmadan serbest zaman geçirme) seçeneğini tarafınıza bırakmaktır. Günübirlik kayak turuna katılarak kayak yapmak isteyen misafirlerimiz, rehberimizin de yönlendirmesi ile kayak biletini alıp kayak keyfine başlayabilirler. Birinci tur seçeneğinde (Günübirlik Uludağ Turu) ski-pass olmadığından ikinci seçeneğe oranla daha ekonomiktir. Günübirlik Uludağ Turu Ancak bu turumuza katılıp, sonradan kayak veya snowboard yapmak isteyen misafirlerimiz Uludağ kayak bölgesine varışta kayak bileti satın alarak kayak yapabilirler. Birinci günübirlik Uludağ kayak turu seçeneğine sonradan ilave edilen kayak bileti maliyeti arttıracağından, kayak yapma kararını tur başlamadan (satın alım esnasında) yapmanız daha ekonomik olacaktır. İkinci tur paketimiz ise kayak bileti (skipass) hizmetini kapsamaktadır (Günübirlik Uludağ Turu Ski-Pass Dahil).

İkinci kayak turu seçeneğimizde ski-pass dahil olup, bu paketi satın aldığınız taktirde Uludağ'da ekstra ski-pass bedeli ödemezsiniz. Kayak yapma kararı almış misafirlerimizin bu paketi satın almaları daha avantajlıdır. Önceden satın alımı yapılmış ikinci kayak paketi içinde yer alan kayak bileti (Uludağ ski-pass), günübirlik kayak turuna dahil olduğundan sabah kayak merkezine ulaşılmasına müteakip tur rehberlerimiz tarafından siz misafirlerimize takdim edilir. Günübirlik Uludağ Turu Ski-Pass Dahil Bu şekilde dilediğiniz gibi sınırsız kayak yapabilirsiniz. Uludağ Günübirlik Tur hizmetlerimizle ilgili olarak ekibimizden daima yazılı veya sözlü bilgi alabilirsiniz.

Heptur Travel +90 (212) 598 48 88 veya +90 (542) 313 91 00  E-Posta: [email protected]   

 

Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu

Günübirlik Kayak Turları içerik bakımından Kayak merkezlerine göre değişkenlik arz etmektedir. Uludağ bölgesi ile Kartalkaya veya Kartepe bölgeleri birbirlerinden farklıdırlar.  Uludağ'da kayak alanı 1. ve 2. bölgeden oluşmakta olup, Kartalkaya'da ise 2 farklı oteller grubuna bağlı, genel adları itibariyle Dorukkaya/Kaya Palazzo Pistleri ve Grand Kartal/Kartal Otel kayak pistleri bulunmaktadır.  Kartalkaya pistleri geniş olmakla birlikte, Uludağ kayak pistleri gibi birbirine entegre olmayıp, aralarında da geçiş yapılmamaktadır.   Günübirlik Kartalkaya Turu

Kartalkaya Kayak Merkezi'nde günübirlik kayak tur paketinizdeki söz konusu ski-pass hangi bölümü kapsıyorsa, o bölgede kayak yapabilirsiniz. Heptur Seyahat Acentesi olarak (Belge No: Türsab 10651) Günübirlik Kartalkaya Turlarını tek seçenek ile gerçekleştirmekteyiz (ski-pass dahil). Bu turumuzda fiyata kayak biletiniz dahil olup, biletsiz satış yapılmamaktadır. Pistlerin özelliklerini ve diğer kayak detay bilgilerini daima ekibimize danışabilir, gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Günübirlik kayak turları içinde Uludağ ve Kartepe Kayak Merkez'lerinden daha uzun mesafede bulunan Kartalkaya Bolu bölgesi olup, ulaşım zamanı dağ ve kar koşullarına bağlı olarak 4,5-5 saat sürebilmektedir. Acentamız yıllardır hergün kesin hareketli Kartalkaya ulaşımlarımız ile bu bölgeye rahat ve konforlu şekilde ulaşımlar sağlamaktadır. 


Günübirlik Kartepe Turu

Kartepe İstanbul'a en yakın mesafede bulunan kayak merkezlerinden biridir. Bu bölgeye düzenlediğimiz günübirlik kayak turumuz, Günübirlik Uludağ Turları'nda olduğu şekilde farklı paket seçenekleri ile sunulmaktadır. Dileyen misafirlerimiz Kartepe gezi planlamasıyla turlarımıza katılabilir ve kayak, kızak veya snowboard etkinliklerine katılmayabilirler. Bu tur seçeneğimiz kayak biletli günübirlik kayak tur seçeneğine oranla daha ekonomiktir. 

Günübirlik Kartepe Kayak Turu birinci seçeneğimizin yanı sıra kayak biletli vb. ek hizmetler dahil olarak alternatif bir paket ile de satışa sunulmaktadır. Bu paketi satın almayıp, Kartepe'de dilediğiniz şekilde isteğinize bağlı olarak ek hizmetlere ulaşmanız veya serbest zaman geçirmeniz mümkündür.    


Günübirlik Kayak Turu Hakkında

İstanbul çıkışlı olarak düzenlenen Günübirlik Kayak Turları, Hergün Kesin Hareketli olarak, Profesyonel ve Amatör Kayakçılara hitap etmektedir. Kayak Turunun amacı, günün erken saatinde kayak merkezine ulaşarak, tam gün boyunca günü kayak, snowboard ve etkinlikler ile aktif şekilde değerlendirmektir.


Kayak Hakkında

Kayak sporunun ortaya çıkmasının, kar üzerinde rahatça ve kara batmadan ilerlemek amacıyla çeşitli çabalar sonucu oluşturulduğu bilinmektedir. İlk olarak çeşitili ağaç dallarıyla, karda yürümek amacıyla yapılan parçalar, sonraları geliştirilerek bugünkü kayak araç gereçlerinin halini almıştır.

Bilinen kayıtlara göre ilk kayak yapımı 5.000 yıl öncelerine dayanmakta olup, ülkemizde ise 18. yüzyıl sonrası yaygınlaşmaya başlamıştır. Bugünkü Haliç civarında bulunan bir marangoz atölyesinde ilk kayaklar yapılmış ve üretilen bu kayak malzemeleri ile taşıma işlemleri gerçekleştirilmiştir. Aynı yıllarda Erzurum'da kurslar açılmış ve bu kurslarda kayakçılar yetiştirilmiştir. 1933 yılında ise bir grup öğretmen ilk kez Uludağ'da kayak yaparak, kayak sporu adına Türkiye'de bir öncülük yapmışlardır.

Kayak adrenalin içeren fakat bir o kadar da insanların tutkuyla bağlı olduğu bir spordur. Ülkemizde bu sporla ilgili olarak 1939 senesinde Dağcılık ve Kış Sporları Federasyonu kurulmuştur. İlk olarak Kayak 1935 yılında “Dağcılık ve Binicilik Federasyonu” olarak kurulan Kayak Federasyonu, 1936 yılında Kış Olimpiyatları yapılması nedeniyle, olimpiyatlardan iki ay önce "Dağcılık ve Kış Sporları" olarak isimi değiştirilmiş ve bu şekilde kış olimpiyatlarına katılım sağlanmıştır.


İstanbul'dan Günübirlik Kayak

Günübirlik Kayak ve Günübirlik Snowboard turlarımızı, uzun yıllardır, konusuna hakim rehber ve personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Gerek Günübirlik Uludağ Turları, gerekse Günübirlik Kartalkaya Turları ve Günübirlik Kartepe Turlarında Servis ve hizmet anlayışımız, siz değerli misafirlerimize profesyonel şekilde hizmet sağlamak amacıyla yürütülmektedir.

Kayak Turu hizmetlerimiz esnasında, siz misafirlerimizle birebir ilgilenmek ve sizlerin talep etmiş olduğunuz turlardan maksimum derecede keyif almanızı sağlamak en temel amacımızdır. Kayak ve kış turizmi ile ilgili bütünleşik servis sağlamak ve üyelerimizin isteklerini yerine getirmek bizler için önemli bir etkendir.

Siz değerli misafirlerimiz, Günübirlik Kayak Turları haricinde, Heptur Travel'den Ulusoy Globüs güvencesi ile Kayak Transfer hizmeti temin edebilirsiniz. Evden Kayak Merkezlerine konforlu ve özel ulaşım hizmetinden faydalanabilmeniz için Transfer ekibimize ulaşmanız yeterlidir. https://www.heptur.com/r/contact

Kayak Ulaşım tekliflerinizi arzu ederseniz Whatsapp hattımızdan detay belirterek seri şekilde temin edebilirsiniz.

Günübirlik kayak turu ile ilgili genel soru ve görüşleriniz için; Heptur Whatsapp 05423139100 

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.