Kartalkaya Kayak Ulaşımları

Çıkış Tarihi
KARTALKAYA KAYAK ULAŞIMLARI LİSTELENİYOR
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Istanbul Kartalkaya Ulaşım

  Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
  1 Gün
  Otobus
  300TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Kartalkaya Istanbul Ulaşım

  20 senedir olduğu gibi bu sene de Ulusoy Globus güvencesi ile hep birlikte Kartalkaya'dayız...
  1 Gün
  Otobus
  400TL
  Detaylar
 • Istanbul → Kartalkaya Transfer

  En popüler Kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya'ya İstanbul'dan araç kullanmadan, size özel VIP minibüsler ile yolculuğun keyfini sürün. Tatilinize, otelinize…
  -%20
  1 Gün
  VIP
  11.500TL
  14.375TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 25 Haziran


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Kartalkaya Kayak Ulaşımları

Kartalkaya Transfer hizmetlerimiz her sene olduğu gibi yeni kayak sezonunda da devam etmekte olup, otel rezervasyonu yaptırıp, Kartalkaya Kayak Bölgesi'ne ulaşmak isteyen tüm misafirlerimize hitap etmektedir. Hergün kesin çıkışlı olarak düzenlediğimiz kayak ulaşımımız, her sabah erken saatte İstanbul sınırları içinde belirlenen kalkış noktalarından depar almaktadır. Kayak transferlerimizin sabah erken saatte olmasının en önemli sebebi, yolcularımızın erken saatte kayak oteline ulaşarak tam gün snowboard veya kayak yapabilmesidir. 

İstanbul - Bolu - Kartalkaya güzergahı ile kayak merkezinde bulunan tüm otellere transfer sağlayan seyahat acentamız (Heptur Travel Tursab A-10651),  Dorukkaya Otel, Kaya Palazzo Otel, Grand Kartal Otel, Kartal Otel, Golden Key Otel ve Kaya Palazzo Luxury Chalets otellerine kadar hizmetini gerçekleştirmektedir. Konaklamalı kayak turu satın almış veya günübirlik kayak turuna iştirak etmiş misafirlerimiz araç sayımızın çoklu olmadığı zamanlarda aynı araçlarda seyahat etmektedirler.  Her akşam dönüş saatimiz oteller bölgesinde belirtilen saatlerde olduğundan dolayı, gerek günübirlik kartalkaya tur misafiri gerekse konaklamalı misafirlerimizin buluşma saatleri konusunda hassas olmaları ivedidir. 

Şirketimize başvurarak Kartalkaya Ulaşım rezervasyonu yaptırmış olan yolcularımıza önceden rehber ve görevli bilgisi verilmektedir. Araç kalkış saatinde siz değerli misafirlerimiz kalkış yetkilisi arkadaşlarımız ile iletişime geçerek ulaşımlarınızı konforlu şekilde sağlayabilirsiniz. Koltuk sıra numarası acentamız tarafından verilmekte olup bu konuda önler, ortalar, arkalar gibi taleplerinizi memnuniyetle değerlendirmek ancak garanti etmemekteyiz.


İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.