Kayak Ulaşımları

Çıkış Tarihi
KAYAK ULAŞIMLARI LİSTELENİYOR
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Istanbul Kartalkaya Ulaşım

  Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
  1 Gün
  Otobus
  300TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Kartalkaya Istanbul Ulaşım

  20 senedir olduğu gibi bu sene de Ulusoy Globus güvencesi ile hep birlikte Kartalkaya'dayız...
  1 Gün
  Otobus
  400TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Istanbul Uludağ Ulaşım

  Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır karlı dağ yollarında geçmişten gelen güvenle yolculuğa devam ediyoruz...
  1 Gün
  Otobus
  650TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Uludağ Istanbul Ulaşım

  Uludağ ulaşımlarınızda 20 yıllık dağ yolları deneyimimiz ve geçmişten gelen Ulusoy Globüs güvencesi ile bu sene de yine yanınızdayız...
  1 Gün
  Otobus
  650TL
  Detaylar
 • Istanbul → Erciyes Transfer

  Kayak merkezlerinden biri olan Erciyes'e İstanbul'dan araç kullanmadan, size özel VIP minibüsler ile yolculuğun keyfini sürün. Tatilinize, otelinize giriş yapmadan…
  -%20
  1 Gün
  VIP
  18.900TL
  23.625TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Istanbul → Kartepe Transfer

  İstanbul'a yakın Kayak merkezlerinden biri olan Kartepe'ye İstanbul'dan araç kullanmadan, size özel VIP minibüsler ile yolculuğun keyfini sürün. Tatilinize, otelinize…
  -%20
  1 Gün
  VIP
  5.900TL
  7.375TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Istanbul → Uludağ Transfer

  Uludağ Kayak Merkezi'ne İstanbul'dan araç kullanmadan, size özel VIP minibüsler ile yolculuğun keyfini sürün. Tatilinize, otelinize giriş yapmadan transferiniz…
  -%20
  1 Gün
  VIP
  7.900TL
  9.875TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Istanbul → Kartalkaya Transfer

  En popüler Kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya'ya İstanbul'dan araç kullanmadan, size özel VIP minibüsler ile yolculuğun keyfini sürün. Tatilinize, otelinize…
  -%20
  1 Gün
  VIP
  11.500TL
  14.375TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Kayak Ulaşımları

Uludağ, Kartalkaya ve Kartepe Kayak Ulaşımlarımız uzun yıllardır Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık güvencesiyle sürdürülmektedir. Kayak transfer hizmetlerimizde siz değerli kayak misafirlerimizi Heptur Seyahat acentemizde belirtildiği yer ve saatlerde karşılayarak ulaşım hizmetimize başlangıç yapmış oluyoruz. Hergün kesin hareketli Uludağ ulaşımı, Kartalkaya ve Kartepe Ulaşımı kalkış yer ve saatleri birbirlerinden farklılık arz etmektedirler. Bunun sebebi Uludağ güzergahında Bursa yolu, Kartalkaya güzergahında Bolu yolu, Kartepe güzergahında Kocaeli-Sakarya yolu takip edilmesidir.  

Kayak noktalarına ve takip edilen güzergahlara bağlı olarak İstanbul'dan Uludağ Kayak Merkezi ortalama 200 km, İstanbul'dan Kartalkaya Kayak Merkezine 350 km ve yine İstanbul'dan Kartepe Kayak Merkezi'ne 120 km'dir. Ancak İstanbul Anadolu yakasından hareketle yukarıda belirtilen kayak bölgelerinin mesafeleri daha kısalmaktadır. Varış bölgelerinde ise Kartalkaya Oteller Bölgesi birbirine çok yakın alanda bulunduğundan dolayı (kayak pistlerinin bulunduğu bölge) varılacak mesafede km olarak değişiklik yapmamaktadır ancak Uludağ 1. Bölge ile Uludağ 2. Bölge arasında çok az da olsa mesafe farkı bulunmaktadır. Kartepe Kayak Bölgesi ise Kartalkaya'ya benzer bir durum oluşturmaktadır. Heptur.com sayfamızda belirtilen mesafeler kayak kalkış yerlerine bağlı olarak tamamen ortalama verilmiştir. 

Kayak Transfer hizmetimiz, arzu eden aile, şirket, vb gruplarına özel olarak sağlanabilmekte olup, arzu eden misafirlerimiz için ise İstanbul'dan hergün kalkan araçlarımızla sağlanmaktadır. 

Acentamız (Heptur Travel Türsab A-10651) düzenli kayak transferleri olarak başlıca kayak merkezlerine (Uludağ, Kartalkaya, Kartepe) hizmet sağlamakta olup, dileyen misafirlere evden-otele-eve şeklinde hizmet vermektedir. Söz konusu ulaşım hizmetimiz, misafirlerimizin kişi sayısı, kalkış yeri, araç tipi ve güzergah talebine göre www.heptur.com ve www.ulusoyglobus.com ekiplerimizce ayrıca fiyatlandırılır. Özel kayak transfer taleplerinizi [email protected] veya [email protected] adreslerimize gönderdiğiniz taktirde çok kısa zamanda tarafınıza fiyat teklimizi sunarız. Fiyat tekliflerimiz araç başı olarak yapılmakta olup, isteğe göre herşey dahil olarak (Ör: Uludağ için Osmangazi köprüsü veya Feribot ücreti, Uludağ milli park ücreti, Kartepe milli park giriş ücreti)  sağlanır. 

Kayak bölgelerine özel transfer talep ettiğiniz taktirde tarafınıza sunabileceğimiz araç tipleri; Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, 27 Kişilik Midibüs veya 46-50 Kişilik otobüs şeklinde olmaktadır. Araçlarımız dağ ve kar koşullarına uygun, gerekli hijyen kurallarına uyumlu, Ulaştırma bakanlığının gerektirdiği sigorta ve diğer ilgili belgelere haizdir(Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Ulaştırma Bakanlığı B2 Yetki U-NET NO = 1022370). Sürücülerimiz kayak merkezlerine ulaşım konusunda yetkili bilgiye sahip, deneyimlidirler. 

Kayak transfer hizmetlerimiz bu anlamda iki ayrı seçenek ile siz değerli Heptur misafirlerine sunulmaktadır. Birinci seçenek İstanbul'dan hergün düzenli kayak ulaşımı(kalkış yer ve saati belirli olan transferler), ikinci seçenek ise özel kayak ulaşımlarıdır. İkinci tip seçeneğimiz şoförlü minibüs kiralama veya otobüs kiralama hizmeti olarak verilmektedir. Her iki seçenekte de, kayak ekipmanları, araçlarımızdaki bagaj alanlarında ücretsiz olarak taşınmaktadır. 


Uludağ Ulaşım

İstanbul bölgesinden Uludağ'a kayak sezonu içinde hergün kesin hareketli olarak ulaşımlarımız, sitemizde belirtilen yer ve saatlerde hareket etmektedir. Ulaşımlarımızı günübirlik tur veya konaklamalı şeklinde (farklı gün İstanbul-Uludağ gidiş, faklı gün Uludağ-İstanbul dönüş) şeklinde satın alabilirsiniz. Uludağ transfer hizmetimiz, Uludağ'da bulunan oteller bölgesine kadar geçerlidir. Bazı Uludağ Otelleri (Uludağ 1 ve 2. bölge otelleri), yol güzergahı üzerinde olup, bu oteller önünde değerli Heptur misafirlerimizi indirebilmekteyiz. Zaman zaman yetkili birimler (Uludağ Jandarma) dağ yolu üzerinde trafik akışını sağlamak amacıyla araçları belirli yerlerde durdurabilmekte olup, şirketimiz belirlenen kurallara göre hareket etmektedir. Kayak sezonu içinde, milli park dağ bölgesinde kar, fırtına sebebiyle kapalı yollar olabilmekte ve bu durumlarda kayak tatili için firmamızdan ulaşım satın almış misafirlerimizi belirlenen trafik kurallarına uyarak ulaştırmaktayız. 

Uludağ kayak bölgesi içinde yol güzergahında olmayan otellere ise(araç girişinin trafik kurallarına kapalı olduğu alanlar) en yakın mesafede yolcularımızı bırakarak çözüm sağlamaktayız. Bölgede bulunan tüm oteller kayak pistlerine ortalama şekilde yakınlık sağlamaktadır fakat Uludağ kayak merkezi 2 ayrı pist alanına sahip olduğundan dolayı araçlarımız tüm pistlerin önüne gidemezler. Transfer esnasında görevli arkadaşlarımız, yolculuk yapan misafirlerimizi iniş noktalarında konusunda bilgilendirmektedirler. Araçlara biniş saati oldukça hassas olduğundan dolayı, misafirlerimizin kalkış saat ve yerlerine gecikmemeleri elzemdir. Uludağ otobüs hizmetimiz kış sezonu boyunca hergün kesin hareketli olarak düzenlenmektedir.

Hergün kesin hareketli olarak Uludağ ulaşımı satın almak isteyen misafirlerimiz İstanbul Uludağ Ulaşım rezervasyonlarını https://www.heptur.com/istanbul-uludag-ulasim  linkten, Uludağ İstanbul ulaşım rezervasyonlarını ise https://www.heptur.com/uludag-istanbul-ulasim linklerinden yapabilirler. Misafirlerimiz gidiş-dönüş almak zorunluluğunda olmadan tek yön Uludağ gidiş veya tek yön Uludağ dönüş şeklinde kayak transfer rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. 

Uludağ ulaşım için İstanbul'dan gidiş ve dönüş güzergahında Osmangazi Köprüsü kullanılmak olup, ulaşım fiyatına milli park giriş ücreti ve ikramlar dahildir, ek bir ücret talep edilmemektedir.


Kartalkaya Ulaşım

Seyahat acentemiz yıllardır Kartalkaya Kayak Merkezi'nde bulunan oteller ile anlaşmalı olup, İstanbul'dan kayak bölgesine hergün kesin deparlı olarak transfer hizmeti sağlamaktadır. Uludağ, Kartepe ve diğer kayak bölgelerinde olduğu gibi kalkış yer ve saatleri web sitemizde belirtilmiş olup İstabul Kartalkaya yönünü https://www.heptur.com/istanbul-kartalkaya-ulasim , Kartalkaya İstanbul yönünü ise https://www.heptur.com/kartalkaya-istanbul-ulasim linklerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Kartalkaya ulaşımlarımız sabah erken saate olup, araçlarımızda hem günübirlik kayak turu hem de konaklamalı kayak turu alan misafirlerimize sabah erken saatlerde oteller bölgesinde olma imkanı sağlamaktadır. Kartalkaya oteli satın alarak acentamızdan (www.heptur.com) ulaşım talep eden her misafirlerimiz, şirketimizden sadece ulaşım hizmeti alabilmektedirler. Arzu eden misafirlerimiz ise ski-pass dahil olacak şekilde günübirlik Kartalkaya turu satın alabilirler. Kayak dönemi içinde gerek tek yön gidiş gerekse gidiş-dönüş olarak Kartalkaya ulaşım hizmetinden faydalanmak isteyen tüm yolcularımız, oteller bölgesinde otel önüne kadar götürülürler. Kartalkaya otelleri, Dorukkaya Ski & Mountain Resort, Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort,  Kaya Palazzo Luxury Chalets, Golden Key, Grand Kartal Otel, Kartal Otel olup, siz değerli misafirlerimizi otellerinden önüne kadar bırakıp-alma hizmetimiz bulunmaktadır. Oteller bölgesinin haricinde Kartalkaya yolu ve Sarıalan civarında bulunan otellere ise yol üzerinde bırakıp alma suretiyle transfer desteğimiz bulunmaktadır.

Kayak malzemelerinizi rahatlıkla ulaşım yapacağınız araçlarımıza ekleyebilir ve bu taşıma için ek bir ücret ödemezsiniz. Araçlarımızda görevli arkadaşlarımız tarafından çeşitli ikramlar yapılmakta olup, Bolu güzergahında bir kez mola verilmektedir. Heptur travel olarak kayak yolcuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi için ekip arkadaşlarımız her türlü çabayı göstermektedirler.  Özel minibüs kiralamalarınız ile ilgili şirketimize ait olan www.ulusoyglobus.com sitemizi inceleyebilir, Kayak Ulaşım teklifi alabilirsiniz.  Benzeri fiyat tekliflerimizi Kartalkaya Transfer veya Uludağ Transfer hizmeti için temin edebilirsiniz. Tekliflerinizi 7/24 e-posta ile ekibimize ulaştırabilir ve en kısa sürede cevap alırsınız ([email protected] 


Kartepe Ulaşım

Kartepe ulaşım hizmeti, diğer kayak bölgelerine oranla yakın bir bölgede bulunduğundan dolayı yolculuk başlangıç saatimiz sabah saatlerinde olup ancak Kartalkaya ve Uludağ kalkış saatlerinden sonra gerçekleştirilmektedir. 

Kartepe transferlerimizde tıpkı Uludağ ve Kartalkaya'da olduğu gibi araç tipi kişi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir(minibüs, midibüs veya otobüs) ancak şirketimiz tarafından kullanılan her türlü araç tipi dağ ve karlı yol şartlarına uygundur. Hergün yapılan düzenli kayak ulaşımlarımız belirli sayıda kontenjanlar ile limitli olup, kayak turu öncesinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Araçlarımızla Kartepe Kayak Merkezi'ne farklı bir gün gidip, farklı bir gün dönebilirsiniz. Dilerseniz günübirlik Kartepe turu satın alabilir, aynı gün sabah gidip, akşam dönebilir veya sadece Kartepe Transfer hizmetimizden faydalanmak isteyebilirsiniz. Farklı bir Kartepe otel rezervasyonu yapmış olsanız bile kayak transfer hizmetimizden memnuniyetle faydalanabilirsiniz. Hergün düzenli kayak ulaşımımızın haricinde İstanbul veya Marmara sınırlarından dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte Kartepe'ye ulaşım sağlamak amacıyla özel şoförlü minibüs kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özel kayak ulaşım fiyatlarımızı, günübirlik kayak fırsatlarımızı ve özel konaklamalı kayak grup fiyatlarımızı ekibimizden sormanızı rica ederiz. Güvenli yolcuklar dileriz.


Önemli Noktalar

Kayak Ulaşımı için en önemli nokta, sürücülerin kar/kış deneyimli olması ve araçların bu koşullara uygun teknik uyumluluğudur. Araçlarımız ve sürücülerimiz söz konusu şartlara uygundur.

Misafirlerimizin bizi tercih etmesinin neden kayak transferleri için uzun yıllardır bilgi ve tecrübe sahibi olmamızdır.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.