Biz Kimiz?


Heptur bir Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi markasıdır ve Türsab'a (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) bağlı 10651 numaralı Heptur - Skola Travel Agency seyahat acentasına bağlı olarak hizmet vermektedir.

20 senelik deneyimin kalitesi ve güvencesi altında Ulusoy Globus ve Heptur markalarımız ile hizmet verdiğimiz turizm alanında; turlar ve turizm taşımacılığı hizmetlerimizin yanısıra şoförlü otobüs kiralama, şoförlü minibüs kiralama ve şoförlü midibüs kiralama servisleri de vererek, misafir memnuniyeti misyonumuz ile yolumuza devam ediyoruz. 

Ulusoy Globus çatısı altında Heptur Seyahat Acentası olarak yurtiçi turlar, yurtdışı turlar, kayak turları (günübirlik kayak tuları, günübirlik Uludağ turları, günübirlik Kartalkaya turları, Uludağ ulaşımları, Kartalkaya gidiş - dönüş transferleri vb), kültür turları, günübirlik turlar, yakın çevre turları, günübirlik kayak turları, Uludağ ulaşımı, Kartalkaya ulaşımı, kayak ulaşımı, Uludağ özel transfer, Kartalkaya özel transfer, kayak transfer, kişiye özel geziler, gruplara özel geziler, okul gezileri düzenlemekteyiz. Şoförlü Minibüs Kiralama ile ilgili www.ulusoyglobus.com 

1937 yılında temelleri atıldığı günden bugüne, 80 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve dünyanın en iyi karayolu yolcu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken bir kilometre taşı olan Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu markasının 3. kuşak temsilcilerinden biri olarak hizmet veren Ulusoy Globus olarak, tüm şoförlü otobüs, şoförlü Vito ve Sprinter, şoförlü minibüs ve şoförlü midibüs kiralama, VİP transfer talepleriniz için herzaman yanınızdayız...

Şirketimiz bünyesinde yer alan otobüs kiralama, şoförlü vito, şoförlü minibüs kiralama hizmetlerinden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Şoförlü minibüslerimizi kişi sayınıza bağlı olarak, dilerseniz 4, 6, 10, 13, 16 veya 20 kişilik minibüs kiralama veya büyük otobüs kiralama şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Rahat, konfor dolu ve güvenli bir yolculuk yapacağınız araçlarımız, şirketimiz Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic Ltd Şti'ne bağlı ve B2 belgeli olarak servis vermektedir. Şoförlerimiz, şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kadromuza dahil, deneyimli turizm şoförleridir.

Uzman operasyon ekibimiz, host ve hostes hizmetlerimiz, araç içi ikramlarımız ile İstanbul – Marmara Bölgesi’nde ağırlıklı olarak, şehir içi ve şehirlerarası transferler, günübirlik geziler, özel turlar ve etkinlikler, şirket organizasyonları, kayak turları, okul turları, spor takımlarının ulaşımları, kongre ve seminer organizasyonları, yurtiçi ve yurtdışı kültür turları ile keyif ve iş gezilerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Konfor ve Güvenle Seyahat Edin

Turizm taşımacılığı ve kiralık ulaşım araçları hizmetlerimizle şirket toplantılarınıza ulaşımınız, arkadaşlarınızla gezi programlarınız ve kalabalık gruplarla düzenlediğiniz tüm organizasyonlardaki ulaşımınız Ulusoy Globus ile emin ellerde. Turizm taşımacılığına ait tüm sertifikalarımızın eksiksiz olması, araçlarımızın en son teknolojik imkanlarla donatılmış olması sizi güvende hissettirecek ve rahat bir yolculuk yapmanızı sağlayacak.

Siz Söyleyin Biz Götürelim

Programınızda neresi varsa şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz ile dilediğiniz noktaya sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Otobüs, minibüs ya da midibüs olsun rotayı dert etmenize, yolları kontrol etmenize gerek yok. Siz gideceğiniz yeri bize söyleyin, biz sizi olmak istediğiniz yere götürelim. Konusunda bilgili ve en yoğun trafik koşullarında bile deneyimli şoförlerimiz ile şoförlü minibüs - midibüs - otobüs kiralamak artık daha kolay!

Araçlarımızın tamamı şoförlü olarak kiralanmaktadır.

Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için ekibimize ulaşabilirsiniz.


Tursab Yetki  A-10651

Ulaştırma Bakanlığı B2 Yetki U-NET NO = 1022370


KATEGORİLER


İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.