EN İYİ FİYAT
 • Otobüs Kiralama: Ulusoy Globüs markası ile tur, transfer ve gezi ihtiyaçlarınız için, size özel ayrıcalıklı, konforlu ve güvenli Otobüs Kiralama hizmeti...
 • Otobüs Kiralama: Ulusoy Globüs markası ile tur, transfer ve gezi ihtiyaçlarınız için, size özel ayrıcalıklı, konforlu ve güvenli Otobüs Kiralama hizmeti...
 • Otobüs Kiralama: Ulusoy Globüs markası ile tur, transfer ve gezi ihtiyaçlarınız için, size özel ayrıcalıklı, konforlu ve güvenli Otobüs Kiralama hizmeti...
 • Otobüs Kiralama
 • Kolay Rezervasyon İmkanı [email protected]
 • Büyük Otobüs Kiralama
 • Özel Şoförlü Tur veya Transfer
 • Kiralık Otobüsler
 • Ulusoy Globüs Güvencesi ile
Ulusoy Globüs markası ile tur, transfer ve gezi ihtiyaçlarınız için, size özel ayrıcalıklı, konforlu ve güvenli Otobüs Kiralama hizmeti...

Otobüs Kiralama Fiyatı

Fiyatlarımıza, sigortalar ve Kdv DAHİLDİR. 


Otobüs Kiralama hizmetimizi, Ulusoy Globüs Turizm(Ulaştırma Bakanlığı B2 Yetki U-NET NO=1022370) güvencesiyle, Transfer, saatlik, yarım günlük, günlük, haftalık veya aylık olarak yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ulaşım hizmeti doğrultusunda, ekibimiz seri şekilde fiyatlandırma yaparak, sizlere iletir. Sayfamızda yazılı bulunan fiyat sadece günlük bazda olup, söz konusu otobüs fiyatı ihtiyaca göre değişmektedir. Siz hizmet tarifinizi bize belirttiğiniz an, en kolay şekilde Otobüs Kiralama Rezervasyonu imkanı sağlamaktayız.


Otobüs Kiralama Hizmet Kapsamı
Tur, Transfer, gezi veya herhangi bir rota için saatlik, günlük veya daha uzun sürelerde Turizm Otobüsleri ile gerçekleştirilen ulaşımları kapsamaktadır. Şoförlü Araç Kiralama hizmeti ile dilediğiniz tarih ve bölgeden, dilediğiniz lokasyona, tecrübeli sürücüler ile seyahat hizmeti sağlamış olursunuz.

Otobüs Kiralama Fiyatları
Otobüs Kiralama Fiyatları, güzergah, varsa kullanılan otoyol, köprü, kiralama zamanı ve süresi, mesafe, yakıt, 1 günden fazla yapılan kiralamalarda sürücü konaklama, yemek masrafı, vb detaylar göz ününde tutularak hesaplanmaktadır. Sayfamızda yer alan fiyat, belirli bir dönemi kapsamakta olup (Hariç Olanlar bölümünde otobüs kiralama fiyat kapsamı belirtilmiştir), hizmet detayınızı ekibimizle paylaşabilir ve şirketimizden Herşey Dahil olarak paket Otobüs Kiralama Fiyatı temin edebilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Otobüs Kiralama Hizmeti Yapabilirsiniz?
Türkiye'nin her bölgesinde Otobüs Kiralama Hizmeti sağlayabilirsiniz. Kiralama hizmetlerinizi Havalimanı, Otel, Kongre Alanları, Fuar Merkezleri, Tarihi Alanlar, Şehiriçi veya Şehirdışı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Otobüslerimizi sadece Havaalanı Transferleri için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda özel işler için de kullanabilirsiniz. İster saatlik, isterseniz Tek Yön Transfer veya daha üzün süreli olarak dilediğiniz kişi sayısı kadar kapasiteli olan araçlarımıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Havalimanı Transferleri dışında diğer illerdeki Havalimanı Transferleri  hizmetlerini de ekibimize ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Türkiye'den Avrupa'ya karayolu ile özel Otobüs Transfer hizmetini de yine operasyon ekibimize ulaşarak sağlayabilirsiniz. Şoförlü Transfer hizmetimizi için Türkiye'nin tüm bölgelerinde kullanabilirsiniz.

Online Şoförlü Otobüs Rezervasyonları
Şoförlü Kiralık Otobüs
rezervasyonlarınızı, web sitemiz aracılığıyla online olarak 3D kredi kartı sistemimiz ile yapabilirsiniz. Ulaşım rezervasyonlarınızı, kredi kartı ile gerçekleştirebileceğiniz gibi EFT/Havale sistemi ile de sağlayabilirsiniz. EFT sistemini tercih eden müşterilerimiz, %50 ön ödeme yapabilir ve bakiyelerini Transfer, Tur veya Seyahat gününden önce kapatma kaydı ile otobü kiralama hizmetimizden faydalanabilirler. Heptur'a müracaat ederek, yaptırdığınız otobüs rezervasyonlarınıza müteakip, transport ekibimiz tarafından size ulaşılır ve detay bilgiler hakkında notlar alınır. Örneğin; Otobüsün hangi tarihte, hangi saatte, tam olarak hangi adreste bulunması gerektiği bilgisi veya varsa sizinle beraber seyahat edecek kişilerin isimleri, vb. Bu nedenle Kiralık Otobüsler ile ilgili işlemlerinizde, size rahatlıkla ulaşabileceğimiz belirtmeniz(özellikle mobil telefonlarınız) sağlıklı olacaktır. Kiralama yaptığınız tarihten 1 gün önce akşam saatlerinde tarafınıza Sürücü ve Plaka Bilgileri, Transport Operasyon ekibimiz tarafından sizlere ulaştırılır.  


KİRALIK OTOBÜS İLE İLGİLİ FAYDALI BİLGİLER
 • Şoförlü Otobüs Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü Otobüs Kiralama Hizmeti, seyahat edeceğiniz güzergahlarda, araç kullanmadan bir sürücü eşliğinde sizlere tahsis edilen otobüs kiralama olarak tanımlanmaktadır. Sürücülü kiralama kapsamında, önceden belirlenmiş olan rotanızda konforlu bir biçimde ulaşım sağlamış olursunuz. Araç kullanmanın stresini yaşamadan, seyahat esnasındaki vaktinizi dinlenerek, eğlenerek veya çalışarak geçirme imkanına sahip olursunuz.

 • Şoförlü Otobüsler İle Havalimanı Transferleri

İstanbul Havalimanı Transfer, Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve Türkiye'nin tüm havalimanlarından şoförlü otobüsler ile transfer hizmeti, sizlere ulaşımlarınızda kolaylık sağlamanın yanı sıra, havalimanında bekleme, araç bulamama gibi sürpriz durumlardan koruyacaktır. Belirttiğiniz havalimanından istediğiniz bölgeye rahat bir şekilde transfer ihtiyacınızı karşılamak için bizlere tarih, uçak iniş saatiniz ve varılacak adresi belirtmeniz yeterli olacaktır. Merkezi bölgelere transfer fiyatları sabit olup, merkez dışındaki bölgeler için ekibimiz çok hızlı bir şekilde sizlere fiyat sunmaktadır. Havaalanından ister otel transfer, isterseniz sizin belirleyeceğiniz adrese, belirlenen kişi sayılarına uygun Otobüsler ile transfer satın alabilirsiniz.

 • Otobüs Kiralama Rezervasyonları için Gerekli Bilgiler

Kiralayacağınız Şoförlü Otobüsler için, Heptur ekibi olarak bazı bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır. Söz konusu bilgileri en doğru fiyat hesaplaması yapılması için talep etmekteyiz. Özetle transport ekibimize gerekli olan kiralama bilgileri; Yolcu sayısı, Tarih, Saat ve Güzergah olarak ilk etapta yeterli olacaktır. Merkez transferler haricinde farklı bölgelere ulaşım talep edildiğinde veya birden fazla il, ilçe ulaşımı söz konusu olduğunda programın tarafımıza detaylı bir şekilde iletilmesi önem taşımaktadır. Bu noktalarda ücretli yollar, ücretli köprüler veya feribot, milli park giriş ücretleri, şoför çalışma saatleri ve şoför yemek/konaklama gibi masraflar ayrı ayrı hesap edilmektedir. Bizlere ulaştırılan detaylar sayesinde Otobüs Kiralama Fiyatları sabit olur ve sonradan ek sürpriz masraflar ile karşılaşmazsınız. 

 • Havalimanı Yolcu Karşılama Hizmeti

İstanbul Havalimanı Karşılama ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Karşılama Hizmeti olarak, transferler veya havalimanı başlangıçlı turlarınızda yanınızdayız. Sizler adına yolcularınızı karşılayarak (ek ücrete tabidir), araçlarına kadar eşlik ediyoruz. Şirketimize müracaat ederek, Kiralık Otobüs hizmetimizden faydalandığınızda, karşılama istediğinizi ekibimize belirtmeniz yeterlidir. Havalaanı Karşılama Hizmeti için, uçak kodu ve yolcu ad-soyadları gereklidir.  Karşılama hizmetimizi dilerseniz ad-soyad haricinde kurum adı ile de sağlayabiliriz.

 • Günlük Şoförlü Otobüs Kiralama

Ekonomik veya VIP Otobüsler ile isterseniz tek yön veya gidiş-dönüş, isterseniz günlük şoförlü otobüs kiralayabilirsiniz. Tam Gün veya Yarım Gün hizmetimizin haricinde saatlik Otobüs Kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Sitemizde yer alan kiralama fiyatımız gün içinde 10:00-16:00 saatlerini kapsamakta olup, bu saatler dışında da dilediğiniz saat için kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Standart saatlerin dışındaki işlemler için bize yazılı kanallardan ulaştığınız an tarafınıza çok hızlı bir şekilde geri dönüş sağlar ve işleminizi gerçekleştiririz.

 • Kiralık Otobüslerin Sigorta Koşulları

Şirketimize kayıtlı bulunan tüm Otobüslerimiz, Turizm Taşıma Hizmeti için kullanılmakta olup, Bakanlık gereğince gerekli yetki belge ve sigortalarına sahiptir. Ayrıca Belediye Şehiriçi Güzergah Belgeleri, Kiralık Otobüs İstanbul koşullarında mevcuttur. Yasalara uygun sigortalarımızı dilerseniz ekibimizden talep ederek kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bunun için kiraladığınız araç plakasının sigortalarını bizden istemeniz yeterli olacaktır.

 • Şoförlü Otobüs Kiralama Rezervasyonu Nasıl Uygulanır?

İhtiyacınız olan Otobüs Kiralama işlemleri için, tarafımıza başvuruda bulunarak size uygun olduğunu düşündüğünüz araçlarımızı %50 ön ödeme ile ayırtabilirsiniz. Seyahatinizden vazgeçtiğinizde, ekibimize haber verdiğiniz an ön ödeme tarafınıza %100 kesintisiz iade edilir. Kiralama işleminde ödemenize istinaden tarafınıza yazılı onay verilir. Yazılı bildirim esnasında tüm detaylar belirtilir (isim-soyisim, mobil telefon, rota, tarih, saat, fatura bilgileri gibi). Bakiye ise kiralama hizmetinden önce kapatılır. Dilerseniz bu işlemi sitemizden online kredi kartınızla 3D olarak yapabilirsiniz. 

 • Kiralık Otobüsler için Program Detayı Neden Önemlidir?

Kiralık Otobüs rezervasyonlarınız için tarafımıza belirteceğiniz program detayı önem taşımaktadır. Seyahat detayları bizlere ulaştığında paralı yollar, otopark ücretleri, sürücü yemek ve ve varsa konaklama masrafları, ücretli köprüler, feribot masrafları, milli park giriş ücretleri gibi tüm masrafları ayrı ayrı hesaplar ve sizlere paket fiyat çıkarırız. Ödeme yaparak oluşturduğunuz Kiralık Otobüs işleminden sonra tarafınıza herhangi bir ek ücret yansıtılmaz (program değişmediği taktirde). Program detayları masrafların tam olarak hesap edilebilmesi için önemlidir. Kiralık Otobüs Rezervasyonları hesaplamalarında sadece yakıt baz alınmamakta olup, bahsettiğimiz farklı masraflar bulunmakta ve bu söz konusu masraf ayrıntıları, gün, saat, tarih gibi detayları bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Herşey dahil fiyat için lütfen bizlere tüm program detaylarını belirtiniz  [email protected] 

 •  Nasıl Otobüs Kiralarım?

Şoförlü Araç Kiralamak, ekibimize başvuruda bulunan tüm misafirlerimiz için oldukça basittir. Transport ekibimize talebinizi ilettiğiniz an itibariyle en kısa zaman içinde tarafımızdan teklifinizi yazılı olarak temin edersiniz. Bizlere ihtiyacınız olan araçların ve program detaylarını açık bir şekilde belirtmeniz işleminizin çok hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Şoförlü Araç Kiralamak için bizlere e-posta ile ulaşıp en kolay şekilde transfer veya ulaşım rezervasyonunuzu sağlayın.

 • Hangi Hallerde Otobüs Kiralayabilirsiniz?
 •     Havalimanı Transferleri için Otobüs Kiralama
 •     Şehir içi Geziler için Otobus Kiralama
 •     Şehirler arası Geziler için Kiralama
 •     Türkiye'den Yurtdışına Geziler için Kiralık Otobüs
 •     Şirket Organizasyonları için Otobüs Kiralama Rezervasyonu
 •     Anadolu Turları için Otobüs
 •     Gemi Transferleri için Otobüsler
 •     Günübirlik Turlar için Otobüs Kiralama Hizmeti


Kaç Kişilik Otobüsler Kiralayabilirsiniz?

 • 30 Kişilik Otobüs Kiralama

Genellikle büyük otobüsler 46 kişi kapasiteli olup, daha fazla sayıda koltuk sayıları olan otobüsler ile çeşitlenmektedir. Eğer grubunuz tam olarak 30 kişi ise 31 Kişilik Midibüs Kiralama yapabilirsiniz. Bu tip otobüsler Yarım Otobüs Kiralama olarak tabir edilen araç tiplerinden oluşur. 

 • 27 Kişilik Otobüs Kiralama

30 kişiden az sayıda bir grubunuz var ise sizler için daha ekonomik olabilecek 27 Kişilik Midibüs Kiralama (küçük otobüs) daha etkin olacaktır. Bazı durumlarda müşterilerimiz kişi sayısı az olmasına rağmen konforlu olması açısından büyük otobüsleri tercih etmektedir. Bu tür durumlarda yarım otobüs kiralama fiyatları daha ucuz olup, az kişi sayısı ile büyük otobüs kiralama fiyatı maliyeti değiştirmemektedir. 

 • 40 Kişilik Otobüs Kiralama

Turizm Taşıma sektöründe 40 kişilik gruplar aşağıda detayları verilmiş olan 46 kişilik otobüslere veya 2+1 koltuk düzenindeki otobüslere yönlendirilmektedir. Özel dizayn edilmiş otobüsler haricinde genellikle büyük otobüs tipleri 46 koltuklu olarak faaliyet göstermektedir. 

 • 2+1 Otobüs Kiralama

Normal koltuk düzeni 2+2 olan (yan yana 4 kişi kapasiteli otobüsler) haricinde özellikle şehirlerarası uzun yolculuklar için daha konforlu olan 2+1 koltuk düzenindeki otobüsler 37 ve 41 kişi kapasitelidir. Bu tip otobüslerin, uzunluklarına göre koltuk kapasiteleri farklılık göstermektedir. 2+1 özel otobüslerin fiyatları diğer otobüslere göre (2+2 koltuklu otobüsler) daha pahalıdır. 

 • 46 Kişilik Otobüs Kiralama

Sektörde en yoğun olarak kullanılan otobüs tipi 46 kişilik otobüslerdir. 30-35 veya 40-45 kişilik gruplar bu tür araçlarla gayet konforlu şekilde yolculuk sağlayabilmektedirler. 46 Kişilik otobüs otobüs markaları için ayrıca ekibimizle görüşebilirsiniz.

 • 50 Kişilik Otobüs Kiralama

Standart 46 kişilik otobüslerin bir büyük kapasiteli olan araç tipi 50 kişilik otobüslerdir. Kişi sayılarının 47 ve üzeri olduğu durumlarda (50 kişiye kadar) bu tarz araçları kullanabilirsiniz. 50 kişilik otobüs +4 koltuk fazla kapasitesi ile 46 kişilik otobüse oranla bir miktar daha pahalı olmaktadır. 

 • 54 Kişilik Otobüs Kiralama

46 ve 50 kişilik otobüslerin koltuk kapasitesi yetmediği durumlarda (Büyük Otobüs Kiralama) kullanılan 54 Kişilik Otobüsler, daha uzun olup, kendisinden daha az sayıdaki koltuk tipleri olan otobüslere oranla fiyatı daha yüksektir. 54 kişi üzerinde otobüs tipleri genellikle kullanılmamakta olup, sayıları oldukça azdır.


Şoförlü Otobüs Kiralama ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki linklerden temin edebilirsiniz.
DAHİL OLANLAR:
Otobüs Kiralama Hizmetine Dahil Olanlar
Deneyimli Sürücüler
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
%100 İptal/Değişiklik Ücret İade Hakkı
Sigortalar
Operasyon Destek Hattı

HARİÇ OLANLAR:
* Belirtilen fiyatlara köprü, otopark, otoyol, milli park, feribot, vb. ücretler dahil değildir.
Ancak hizmet detayınıza Otobüs Kiralama Fiyatı değişebilir (Daha az bir zaman için otobüs kiralama ihtiyacınız olabilir veya tam tersi). Bu durumda fiyat ekibimiz tarafından hazırlanır ve seri şekilde sizlere sunulur.

Hesaplama yapılırken güzergah, varsa kullanılan otoyol, köprü, kiralama süresi, mesafe, birkaç günlük kiralamalarda sürücü konaklama masrafı, vb detaylar göz ününde bulundurulur.

Talep edildiğinde Herşey Dahil olarak paket Otobüs Kiralama fiyatı verilir.
Ayrıca Minibüs Kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.
E-mail : [email protected]
Ofis : 02125984888
Whatsapp : 05423139100

ULUSOY GLOBÜS TURİZM VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9 Bahçelievler/İstanbul
Yenibosna V.D. 536 0403 168
Mersis No: 0536040316800017
Ticaret Sicil No: 932613-0

EK BİLGİLER

OTOBÜS KİRALAMA HAKKINDA BİLGİLER

Otobüs Kiralama Rezervasyonlarında Bagaj Uygulamaları
Şoförlü Otobüs Kiralama işlemlerinde en çok sorulan sorulardan biri, otobüslerin bagaj kapasitesidir. Otobüslerimize, fazla miktarda bagaj olmadığı taktirde valizler genellikle uygun koşullarda sığmaktadır. Ancak aşırı büyük valiz sayısının fazlalık durumlarında, operasyon ekibine danışmalısınız. Eğer şoförlü kiralık otobüs hizmetinizde fazlaca valiz olabileceğini düşünüyorsanız, bu konuda ekibimizden muhakkak destek almalısınız.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Otobus-Kiralama
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
Otobüs Kiralama rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.

TARİH VE FİYATLAR

  %25 İndirim

7.500TL

1 Gün

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Otobüs Kiralama ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.