Gizlilik Sözleşmesi


Gizlilik Metni:

www.heptur.com web sitesi Ulusoy Globus Turizm ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi tarafından yönetilmektedir.

Web sayfamız üzerinden yapılan alışverişlerde, sisteme girilen kişisel bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVK Kanunu”) uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmektedir. Sözkonusu güvenlik sorumluluğu bilinci ile ve KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatı ile şirketimiz, kişisel verilerin belirtilen şekilde ve mevzuat tarafından ön görülen sınırlar çerçevesinde işlendiğini garanti etmektedir.

Web sitemiz üzerinde doldurulan form, anket, rezervasyon vb bilgi girişlerinde paylaşılan isim – soy isim – telefon – posta adresi – elektronik posta adresi işin gereği toplanmaktadır. Web sitemiz üzerinden veya elektronik posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, tarafımıza iletilen kişisel bilgiler, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sözkonusu kişisel bilgiler şirketimiz tarafından özel dönemlerde (kampanya, indirim, yeni ürünler vb) bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Müşterilerimiz, seçimleri doğrultusunda bilgilendirilme tercihlerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir.

Şirketimiz, kişisel bilgileri saklı ve özel tutmayı; gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi hususunda, yetkisiz kullanımı ile amaç ve kapsam dışı üçüncü şahıslarla paylaşılmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve uygulamayı taahhüt etmektedir. Verilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılması halinde, başta 6698 sayılı kişisel KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) uyarınca yasa ve mevzuata uygun hareket edilmektedir.

Web sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı sahiplerinin gizliliği ve güvenliği ön planda tutulmaktadır ve kart bilgileri hiçbir şekilde ve durumda saklanmamaktadır, sadece tahsilat esnasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınmakta, provizyon alınma süreci sonunda sistemden silinmektedir.

Online olarak kredi kartı ile yapılan alışveriş ve ödemelerde rezervasyonların ödeme ve fatura adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığına karşı denetlenmektedir. Bu nedenle, web sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda müşterilerimizin konfirme aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunu onaylaması ve garanti etmesi gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Web sitemiz üzerinden şirketimiz ile paylaşılan kişisel verilen güvenliğine ilişkin herhangi bir endişe duyulması halinde aşağıda belirtilen şirket iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçilmesini rica ederiz.


Şirket Ünvanı: Ulusoy Globus Turizm ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi (Acenta Adı: Heptur – Skola Travel Agency)

Adres: Yukarı Dudullu Mah. Zümrüt Sok. No:30 Ümraniye - İstanbul

Telefon: +90 212 598 48 88

Faks: +90 212 2780370

E-mail: [email protected]

Kayıtlı elektronik posta adresi: [email protected]


KATEGORİLER


İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.