• İstanbul → Çanakkale Transfer: Türkiye'nin tarihinin yazıldığı en önemli yerlerden biri olan Çanakkale'ye Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik transfer hizmeti.
 • İstanbul → Çanakkale Transfer: Türkiye'nin tarihinin yazıldığı en önemli yerlerden biri olan Çanakkale'ye Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik transfer hizmeti.
 • İstanbul → Çanakkale Transfer: Türkiye'nin tarihinin yazıldığı en önemli yerlerden biri olan Çanakkale'ye Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik transfer hizmeti.
 • İstanbul Çanakkale VIP Transfer
 • Kolay Online Rezervasyon İmkanı
 • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
 • Çanakkale Özel Transfer
 • Şehirlerarası VIP Transfer
 • Ulusoy Globüs Güvencesi ile
Türkiye'nin tarihinin yazıldığı en önemli yerlerden biri olan Çanakkale'ye Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik transfer hizmeti.

İstanbul Çanakkale arası özel transfer düşünüyorsanız, hem ekonomik hem de konforlu olsun diyorsanız, size özel Mercedes Vito ve/veya Mercedes Sprinter araçlarımızla, Ulusoy Globus güvencesi altında deneyimli ekip ile transfer imkanını kaçırmayın...

Online rezervasyon esnasında İstanbul'dan Çanakkale'ye gitmek istediğiniz adresi belirtin, gerisini bize bırakın, güvenli ve size özel transferinizin keyfini çıkarın. 

Deneyimli operasyon ekibi, eğitimli sürücü kadrosu ve bakımlı araçlar ile VIP transfer hizmetine ekonomik olarak ulaşma fırsatını yakalayın. 


 • Kolay online rezervasyon,
 • Güvenli ödeme, 
 • Kredi kartına 6 taksit imkanı, 
 • Son 24 saate kadar olan iptal ve değişiklik hakkı & kesintisiz iade!DAHİL OLANLAR:
İstanbul'dan Çanakkale'ye veya Çanakkale'den İstanbul'a Transfer fiyatımıza Herşey DAHİL olup, ekstra bir ücret yoktur.

Tüm köprü ve otoyol geçiş ücretleri, deneyimli sürücü, yakıt, KDV Fiyat Dahildir.

Maksimum 6 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888
[email protected]

HARİÇ OLANLAR:
* Talep edilmesi durumunda online rezervasyon esnasında, sistem üzerinden seçilecektir.


EK BİLGİLER

Ülkemizin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi'nde bulunan Çanakkale ili, M.Ö. 3000 yılından beri yerleşim alanı niteliğini korumaktadır. Anadolu ile Avrupa ve Akdeniz ile Karadeniz arasındaki bağlantıyı sağlayan geçit bölge olması ve Çanakkale Boğazı nedeni ile oldukça zengin bir tarihe sahiptir. Bu özelliği, Çanakkale'ye askeri, ekonomik ve kültürel zenginlik katsa da bölgeyi aynı zamanda göçler ve istilaların da hedefi haline getirmiştir. 

Çanakkale'nin konumu gereği bölgede Akdeniz ve Karadeniz iklimlerinin her ikisinin de özellikleri görülür. Bahar ve kış ayları genellikle yağışlı geçer.
Bölge ekonomisinde tarım en önemli faaliyettir. Ancak son yıllarda sanayinin de (özellikle tarıma dayalı sanayi) gelişmesi ile faaliyet alanları da genişlemiştir. 

İstanbul Çanakkale arası yaklaşık 300 km.dir ve İstanbul Çanakkale ulaşımı ortalama 4 saat sürmektedir. Ancak yolda verilecek molalarla İstanbul Çanakkale transfer süresi değişiklik gösterebilir. 

Tarihi, geçmişi, duygusu, doğal güzellikleri, güleryüzlü insanı, kültür birikimi ile herkesin gönlünde taht kurmuş Çanakkale'ye özel transfer için tek yapmanız gereken oline rezervasyon oluşturmak veya bizimle iletişime geçmek...

Siz seyahatinizi planlayın, İstanbul Çanakkale özel ve VIP transferinizi bize bırakın. Güvenli, konforlu ve keyifli bir yolculuk için hazır olun. 

Size özel ayrıcalıklı istanbul Çanakkale transfer hizmetinden faydalanmak için rezervasyon esnasında İstanbul'dan gitmek istediğiniz ve Çanakkale şehir merkezinde varmak istediğiniz noktayı açık adresi ile belirtmeniz, kişi sayısını iletmeniz yeterli olacaktır. 

Rezervasyonu kendi adınıza değil, misafirinizin adına yapıyorsanız, transfer hizmeti alacak kişinin bilgilerini paylaşmanız önemlidir.


* Çanakkale şehir merkezi dışındaki ilçe, belde ve köylere transfer için ayrıca fiyat sormanızı rica ederiz. 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#55
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
İstanbul Avrupa Yakası
İstanbul Anadolu Yakası
İPTAL POLİTİKASI:
Özel İstanbul Çanakkale transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
500 TL
Çanakkale Köprüsü ve Otoyol Farkı (Çanakkale Köprüsü ve Otoyol Farkı)

TARİH VE FİYATLAR

  %20 İndirim

15.000TL

1 Gün

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul → Çanakkale Transfer ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.