• Günübirlik Kartepe Turu : İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi Kartepe'ye, Hergün Kesin Hareketli Kayak Turu Keyfini Yaşayın...
  • Günübirlik Kartepe Turu : İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi Kartepe'ye, Hergün Kesin Hareketli Kayak Turu Keyfini Yaşayın...
  • Günübirlik Kartepe Turu : İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi Kartepe'ye, Hergün Kesin Hareketli Kayak Turu Keyfini Yaşayın...
  • Günübirlik Kartepe Turu : İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi Kartepe'ye, Hergün Kesin Hareketli Kayak Turu Keyfini Yaşayın...
  • Günübirlik Kartepe Kayak Turu
  • Kayak ve Kızak Keyfi
  • Hergün Kesin Hareketli
  • Kartepe Turu
  • Araçta İkramlar Dahil
  • Milli Park Girişi Dahil
İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi Kartepe'ye, Hergün Kesin Hareketli Kayak Turu Keyfini Yaşayın...

Günübirlik Kartepe Kayak Turu 
Araç Kalkış Noktaları
04:50 Beylikdüzü Migros Önü
05:00 Avcılar Otobüs Durakları
05:15 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı
06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
06:25 Kartal Köprüsü Altı
06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
06:45 Çayırova Gebze Center Önü
06.55 Gebze Center Önü
07.20 İzmit Halk Evi Önü


Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen yer ve saatlerde buluşup Kocaeli üzerinden Kartepe ’ye doğru hareket ediyoruz. Araç içi kahvaltı paketi ikramlarımız ile Kartepe ’ye varışımızla dönüş saatimiz olan 17.00'ye kadar bölgede serbest zamanımız oluyor.

Dileyen misafirlerimiz kayak ve snowboard yapabilir, dileyen misafirlerimiz, yakınları veya çocukları için kızak kiralayabilir, safari yapabilir, atv kiralayabilir veya tertemiz dağ havasının keyfini kafelerde çıkarabilir.  Öğleden sonra saat 17:00 civarında siz değerli misafirlerimizle rehberimizin belirlediği noktada buluşup dönüş yolculuğuna geçiyor ve bir başka Heptur organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

Öğlen Yemeği : Kartepe Kayak Bölgesinde Sucuk Ekmek (Ekstra)
*Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.
*Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

27 kişi ve üzeri Otobüs
27 kişiye kadar Midibüs
15 kişiye kadar Minibüs araçlar kullanılır.
**Dönüş saatimiz saat 16.45-17:00’dir.**


Kartepe Kayak Merkezi 
Kartepe Kayak Merkezi İstanbul'a en yakın bölgede yer alan kayak bölgelerindendir. Kartepe İstanbul'un çeşitli bölgelerinden 1 saat veya 1,5 saatlik bir mesafede bulunmaktadır. Kısa mesafe olduğu için, kendi araçlarınızla çok rahat seyahat edebilirsiniz ancak, Kocaeli'nden sonra özellikle dağ yolu virajlı ve kaygan bir zemine sahip olduğundan dolayı, yol tutuşu iyi ve kar lastikli olan araçlarla seyahat etmenizi öneririz. Haftaiçi daha sakin olup, haftasonlarında ise oldukça yoğun bir kayak merkezidir. 

Kayak sezonu boyunca, Kartepe dönem dönem kar tutuşu ile oldukça iyi bir ivme sağlar ancak zaman zaman yaşanan lodostan oldukça çabuk etkilenir. O nedenle Kartepe Turları, Kayak yapacak kişilerin dikkatli şekilde kar yağışı gözlemini gerektirmektedir. Kar yağışı ve pistin durumu hakkındaki bilgiye acentamız vasıtasıyla erişebiirsiniz.  

Kartepe bölgesine düzenlediğimiz Günübirlik Kayak Turu, Günübirlik Uludağ Turları'nda olduğu şekilde farklı paket seçenekleri ile sunulmaktadır. Dileyen misafirlerimiz Kartepe gezi planlamasıyla turlarımıza katılabilir ve kayak, kızak veya snowboard etkinliklerine katılmayabilirler. Bu tur seçeneğimiz kayak biletli günübirlik kayak tur seçeneğine oranla daha ekonomik olmaktadır. 

Günübirlik Kartepe Kayak Turu birinci seçeneğimizin yanı sıra kayak biletli vb. ek hizmetler dahil olarak alternatif bir paket ile de satışa sunulmaktadır. Bu paketi satın almayıp, Kartepe'de dilediğiniz şekilde isteğinize bağlı olarak ek hizmetlere ulaşmanız veya serbest zaman geçirmeniz mümkündür. 

Günübirlik Kartepe Turu, özellikle kayağa yeni başlayanlar için ideal piste sahiptir. Uludağ ve Kartalkaya Kayak Merkezi, pistlerin çeşitliliği olarak Kartape Kayak Merkezi'ne göre oldukça geniştir. Bu konuda diğer Kayak Merkezleri  zengin pistleri sayesinde daha fazla kapasiteye sahiptir. Ancak Kartepe Turu satın alarak, bölgeye sadece kayak yapmak için gitmeyen, kayağın yanı sıra bölgedeki aktivitelerden faydalan fazla sayıda misafirlerimiz bulunmaktadır. 

Kartepe Tarihi
Eski adı Köseköy olan Kartepe, Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Köseköy'ün kökeni 1600'Lü yıllara uzanmaktadır. Kayak Merkezinin de yer aldığı Kartepe ilçesine, Uzunçiftlik, Balaban, Suadiye, Sarımeşe, Köseköy, Uzuntarla, Eşme, Maşukiye, Derbent, Arslanbey ve Acısu beldeleri bağlıdır. Yörede pek çok köy bulunmakta olup, Kartepe sınırları içinde Karadeniz kökenli vatandaşlar nüfusun çoğunu oluşturmaktadır.

Kartepe'nin sınırları içinde bulunan Ormanya, doğal yaşam parkı olma özelliğini taşır ve aynı zamanda ziyaretçi sayısının fazlalığı ile Türkiye ve Avrupa'nın en büyük alanlarından biri olma özelliğine sahiptir.


Öğle Yemeği: Sucuk Ekmek, İçecek (Ekstra 100 TL)
Kayak Kiralama Fiyatları
• Kayak Takımı veya Snowboard Seti : 200 TL
• Kayak Kıyafetleri Alt Üst : 180 TL
• Kask : 65 TL
• Gözlük: 50 TL

DAHİL OLANLAR:
- Ulusoy Globüs güvencesi altında lüks Heptur araçları ile ulaşım,
- Araç içi Kahvaltı ikramı,
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Kartepe Milli Parkı Giriş Ücreti


HARİÇ OLANLAR:
- Kişisel Harcamalar
- Skipass ücreti
- Öğle yemeği (Kartepe Kayak Bölgesi'nde sucuk - köfte veya tavuk ekmek ile meşrubat olarak ekstra servis edilir.)
- Dönüş yolunda mola verilen tesiste alınacak akşam yemeği
- Kayak ekipmanları
- Günlük kayak takımı
- Günlük kayak kıyafetleri (alt-üst)

EK BİLGİLER

Kayak turlarımız ve kayak ulaşımlarımız, Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Heptur Skola Travel Turizm Seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Kayak turu ile birlikte, Anlaşmalı olduğumuz oteller dışında farklı otellerden veya farklı bir acentadan oda satın alarak/oda rezervasyonu yaptırarak, söz konusu kayak bölgelerine gitmek isteyen misafirlerimiz için Kayak Ulaşım hizmeti verilmektedir.

• Günübirlik Kayak Tur programlarımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu'na uygun olarak hazırlanmıştır.

• Günübirlik Kayak Turlarımızın süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir. (sabah erken saatte gidiş, aynı gün akşam dönüş şeklinde).

• Otobüslerimiz/araçlarımız tur programında belirtilen zamanlarda hareket etmektedir, bu nedenle kayak turlarını ve kayak ulaşımlarını satın alan kişi/kişiler otobüs/araç kalkış noktalarında zamanında bulunmakla mükelleftirler. Tur programına veya ulaşım kalkış saatlerine göre geciken yolcular beklenememektedir. Dolayısıyla geç kalan veya hiç gelmeyen kişi/kişilerden şirketimiz sorumlu değildir.

• Kayak ulaşımı veya kayak turu için rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış noktalarına çok erken saatte gelmişler ise, kendi inisiyatifleri ile erken gelmiş sayılıp, erken gelmeleri yine şirketimiz sorumluluğunda bulunmamaktadır. Kalkış noktalarında ortalama 15 dakika önce hazır bulunulması acentemiz tarafından tavsiye edilmektedir.

• Kayak programlarında, yolculuk esnasında İstanbul'da belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirmesi ivedi durumlar haricinde yapılamaz. Programda belirtilen kalkış ve iniş noktaları geçerlidir.

• Kayak rezervasyonlarında otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlerin gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

• Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

• Çoklu rezervasyonlarda örneğin 5 kişilik rezervasyon, koltukların yanyana veya artarda olması garanti edilemez. Şirketimiz ile yolculuk yapan yolcular burada belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

• Rehberlerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapabilir.

• Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.

• 20 veya 25 kişi altında gerçekleşecek turlarda küçük otobüsler veya minibüsler kullanılabilir.

• 0-2 Yaş çocuklar ücretsizdir ancak ayrıca bir koltuk ayrılmaz, koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir.

• Ağır hava şartları nedeniyle gerçekleştirilemeyen turlarda acente sorumluluğu bulunmaz.

• İçeriği aynı kalmak şartı ile tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

• Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir.


Covid19 Önlemleri:

• Araçlarımızın doluluk oranları Bakanlıkların belirlediği şekilde güncellenecektir. Aynı soyadı taşıyan, akrabalık bağı olan veya çift olan kişiler yan yana oturabilecektir.

• Araç içinde (kapalı alan) maske takmak zorunludur.

• Araçlarımızda dezenfektan, yedek maske ve eldiven bulundurulmaktadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#8
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
Araç içi ikram
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
04:50 Beylikdüzü Migros Önü
05:00 Avcılar Otobüs Durakları
05:15 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı
06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
06:25 Kartal Köprüsü Altı
06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
06:45 Çayırova Gebze Center Önü
06.55 Gebze Center Önü
07.20 İzmit Halk Evi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
• Günübirlik Kayak Turlarımızda ulaşım rezervasyon iptallerinde, rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren hizmetin başlamasına 15 gün kalana kadar iptal talep edilmesi ile ödenen bedelin tamamı misafire iade edilir. Yolcu, hizmetin başlamasına 15-7 gün kalana kadar iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, son 7 gün içerisinde ise gezi bedelinin tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı Günübirlik Kayak Turuna gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır. Ancak yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilecek gecikmelerden acentemiz sorumlu olamaz.
• Ödeme yaparak Günübirlik Kayak Turlarına rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak ([email protected][email protected]) rezervasyonları iptal edebilirler (yazılı olmak kaydıyla). Bu tür durumlarda rezervasyon yaptıran kişi/kişilerin yapmış olduğu ödemenin tamamı kişi/kişilerin kendisine iade edilir.
• Şirketimizin düzenlemiş olduğu, Günübirlik Kayak vturları kesin hareketlidir. Kayak turları veya kayak ulaşımları kişi sayısı azlığı nedeniyle iptal edilmez. Fakat taleplere göre fazla sayıda araç temini sağlanarak, birden fazla araçla ulaşım sağlanabilir. Kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs (12-27 Koltuk arası) veya Midibüs (27-35 Koltuk arası) benzeri araçlarla yapılabilir. Şirketimiz yolculara her tur veya ulaşımın 0 (sıfır) Otobüs yolculuğu olacağı garanti etmemektedir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir. Bu tür durumlarda yolculara ödemeleri iade edilir.
• Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

TARİH VE FİYATLAR

1.500TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Kartepe Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.