KESİN ÇIKIŞLI
 • İstanbul Kartalkaya Ulaşım: Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... 
Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
 • İstanbul Kartalkaya Ulaşım: Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... 
Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
 • İstanbul Kartalkaya Ulaşım: Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... 
Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
 • İstanbul Kartalkaya Ulaşım: Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... 
Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
 • İstanbul Kartalkaya Ulaşım: Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız... 
Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.
 • İstanbul Kartalkaya Otobüs Ulaşım
 • Kartalkaya Transfer
 • Kartalkaya Ulaşım
 • İstanbul - Kartalkaya Gidiş
 • Kayak Transfer
 • İstanbul'dan Kartalkaya'ya Ulaşım
Ulusoy Globus güvencesi ile 20 yıldır dağ yollarındayız...
Geçmişten gelen güvenle bu sene de Kartalkaya'ya beraber gidiyoruz.

İstanbul Kartalkaya Ulaşımı Kalkış Yer ve Saatleri
03:30 - Ataköy Atrium Önü
04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü
04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
04:45 - Kartal Köprüsü Altı

Kartalkaya Ulaşım - Program
Siz değerli konuklarımızla sabah belirtilen yer ve saatlerde buluşuyor ve Kartalkaya transferimiz için İstanbul'dan hareket ediyoruz. Araç içi meyve suyu, kek/sandviç/poğaça, su ikramı eşliğinde, yol ve kar durumuna bağlı olarak 3,5-4,5 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Bölgeye varışımızla beraber Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. İstanbul'dan Kartalkaya'ya Ulaşım için kullanılan araçlarımız sigortalı olup, TEM Otoyol güzergahı  kullanılmaktadır. Kartalkaya Ulaşımı'nı şirketimizden kullanan misafirlerimiz, Kartalkaya merkezinde bulunan otellerin önüne kadar ulaşım sağlarlar. Kartalkaya yol güzergahı üzerindeki diğer otellere ise ancak yol üzerinde uygun noktalarda iniş sağlayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Kartalkaya Kayak Merkezi'nde bulunan 5 Otel (Dorukkaya, Kaya Palazzo, Golden Key, Kartal Otel, Grand Kartal) için konaklama hizmeti almış tüm misafirler otel kapısına kadar ulaşım sağlarlar.   

İstanbul Kartalkaya Ulaşımları için yapılan rezervasyonlarda, tüm rezervasyon sahiplerine koltuk numarası önceden operasyon birimimiz tarafından verilir ancak söz konusu koltuk numaraları, siz değerli misafirlerimize (ön koltuk arka koltuk gibi) tahaahüt edilemez. İstanbul'dan Kartalkaya'ya seyahat edecek siz değerli misafirlerimiz için muhakkak bir koltuk numarası olmaktadır(çoklu kişilerde sıralı halde koltuk numarası olur).

*Kartalkaya Turları ve Kartalkaya Ulaşımları'nda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir. Acentamız gerekli hallerde diğer acenta ve tur firmaları ile araç ve yolcu paylaşımı yapabilir. 27 kişi ve üzeri Otobüs, 27 kişiye kadar Midibüs, 15 kişiye kadar Minibüs araçlar kullanılabilir.
**Dönüş 16:45 - 17:00 Kartalkaya **

Dilerseniz Kartalkaya Transfer hizmetlerinizi telefon aracılığı ile Havale/EFT yöntemi ile yapabilirsiniz.

Kartalkaya Yolu Esnasındaki Mola Noktaları
Kartalkaya'ya gidiş esnasında genellikle zorunlu haller dışında 1 kez ve yaklaşık 15 dk. olmak üzere ihtiyaç molası verilmekte olup, Kartalkaya'dan dönüş esnasında ise yine zorunlu haller dışında 1 kez ve yaklaşık 45 dk mola verilmektedir. Yol esnasında mola maksadı ile ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında ise her yerde yolcu indirme - bindirme yapılmamaktadır. Kartalkaya ulaşımlarında yolcularımızın biniş ve iniş noktaları sitemizde belirtildiği yer ve saatlerde yapılmaktadır. 

*Araç kalkış saatinden 15 dakika önce belirtilen size en uygun araç kalkış noktasında olmanızı rica ederiz. Güzel bir gün geçirmenizi diler bir sonraki seyahat programınızda sizleri tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İstanbul Kartalkaya Ulaşımları Kalkış Noktaları Hakkında Bilgi
Kalkış noktalarımız uzun yıllardır aynı bölgeler olup, Avrupa yakasında 2 bölge (Ataköy, Etiler), Anadolu yakasında yine 2 bölge (Kadıköy, Kartal) olarak belirlenmiştir. Anadolu yakasında Kartall sonrasında Tem otoyolu üzerinde uygun bir tesis'den de biniş yapabilirsiniz. Son biniş noktası olarak Bolu Merkez noktasını değerlendirebilirsiniz. Ancak Bolu merkez'e koltuğunuzun boş gelmesi sebebiyle, koltuk maliyeti değişmemekte ve herhangi bir indirim söz konusu olmamaktadır. 
Kartalkaya için Ulaşım, amacıyla kalkış yerlerine araçlarınızla ulaştığınızda, Ataköy ve Kadıköy duraklarının hemen önünde yer alan otoparklara araçlarınızı park edebilirsiniz. Akmerkez'de otopark bulunmamakta olup, taksi ile gelmenizi tavsiye ederiz. 

Kartalkaya'ya Nasıl Gidilir
İstanbul'dan Kartalkaya'ya gidiş için, şehrin çeşitli bölgelerine göre değişmekle birlikte yaklaşık 300 km boyunca Bolu istikameti kullanılır.  Bolu merkez geçildikten sonra, Kartalkaya Girişi itibariyle yaklaşık 28 km dağ yolu bulunmaktadır. Kartalkaya Yolu kıvrımlı ve çeşitli virajlardan oluşmaktadır. Kar yağışı ve don ile bu yol oldukça zor bir parkur haline dönüşmektedir. Özellikle kartalkaya yolunun bazı bölgeleri tehlikelidir. Yol şartlarında doğal olarak bulunan söz konusu tehlikeye çoğu zaman acemi ve dikkatsiz sürücüler ekstra sıkıntılar katmaktadırlar. Eğer aracınızla seyahat edecekseniz muhakkak zincir ve yedek zincirleriniz yanınızda olmalı ve zincirleri zamanında profesyonel şekilde aracınıza takmalısınız. Yine İstanbul'dan Kartalkaya'ya Ulaşım amacıyla kendi aracınızla seyahat edecekseniz Kartalkaya'nın zorlu yollarında sollama yapmamanızı, zincirlerinizi muhakkak doğru şekilde takmanızı ve asla hız yapmamanızı tavsiye ederiz. Aracınız kar ve kış koşullarına uygun olsa bile tedbiri elden bırakmamanızı öneririz.

İstanbul Kartalkaya Seyahatleri Rezervasyon Bilgileri
İstanbul'dan Kartalkaya'ya seyahat etmek için herhangi bir koşul gerekmemekte olup, ister tek yön isterseniz Kartalkaya Gidiş-Dönüş rezervasyonları yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir otel rezervasyonunuzun olup olmaması gerekli bir koşul değildir. Kartalkaya Seyahatleri için tarafımıza Ad-Soyad, Cep telefonu (size ulaşım için mobil numaranız önem taşımaktadır), TC Kimlik bilgilerinizi iletmeniz veya sitemiz üzerinden online rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Web sitemizden kredi kartınızla 3D güvenli bir biçimde Kartalkaya Ulaşım satım alımı yapabilir veya tarafımıza ulaşarak (bilgilerinizi yazılı şekilde tarafımıza ileterek) Havale/EFT sistemi ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Kartalkaya Ulaşım
Heptur Travel, Ulusoy Globüs güvencesi ile, uzun yıllardır, Kartalkaya Kayak Bölgesi'nde bulunan oteller ile anlaşmalıdır. Sitemizden Kartalkaya Ulaşımları satın aldığınızda, Kayak Merkezi'nde bulundan tüm otellere ulaşım sağlamış olursunuz. Kayak Transfer hizmetimiz, Kartalkaya'da bulunan Dorukkaya, Kaya Palazzo, Kartal Otel, Grand Kartal, Golden Key otellerini kapsamaktadır. Kartalkaya Kayak Merkezi'ne ulaşımlarımız sabah erken saate olup, araçlarımızda hem günübirlik kayak turu hem de konaklamalı kayak turu alan misafirlerimize sabah erken saatlerde oteller bölgesinde olma imkanı sağlamaktadır. Kartalkaya Otobüs ile ulaşım yapmanın yanı sıra, arzu eden misafirlerimiz minibüslerimizle özel kayak transfer hizmeti alabilirler. Kartalkaya Transfer hizmetimizi, Kayak sezonu süresince gerek tek yön gidiş gerekse gidiş-dönüş olarak satın alabilirsiniz. Oteller bölgesinin haricinde Kartalkaya yolu üzerinde, Sarı alan civarında bulunan otellere ise yol üzerinde bırakıp alma suretiyle transfer desteğimiz bulunmaktadır.

Kartalkaya Transferleri için Kayak ekipmanlarınızı araçlarımıza rahatlıkla ekleyebilir ve bu taşıma için ek bir ücret ödemezsiniz.

Kalkış Yetkilisi İrtibat Bilgileri +90 530 265 21 97 (Belirtilen telefon numarası yalnızca kalkış saatlerinde, ivedi durumlar nedeni ile kullanılır.)
Genel soru, görüş ve önerileriniz için +90 212 598 48 88  -  +9005423139100

DAHİL OLANLAR:
Ulusoy Globus güvencesi altında lüks Heptur araçları ile İstanbul - Kartalkaya tek yön ulaşım,
Rehberlik hizmetleri,
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası (1618 Sayılı Kanun Gereği)

HARİÇ OLANLAR:
Ulaşım esnasında yapılan şahsi harcamalar,
Mola esnasında alınacak tüm yiyecek ve içecekler,
Kayak kıyafetleri, kayak malzemeleri, kayak dersleri ile ilgili özel harcamalar,
Kayakla ilintili düşme veya yaralanmaya bağlı olan doktor ve hastane giderleri,
Kayak / Snowboard ile ilgili ekipman kiralama,
İkram
Özel snowboard / kayak dersleri kapsamında yapılan harcamalar.
*Kartalkaya Ulaşım esnasında, dağ yolu üzerinde ihtiyaç veya zorunlu olmadıkça durulmamaktadır.

EK BİLGİLER

Kartalkaya kayak turlarımız, kayak transfer ve kayak ulaşımlarımız, Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Heptur Skola Travel Turizm Seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Ürünümüz tek yön ulaşım hizmetini kapsamaktadır.

Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmaz ve koltuk rezervasyonu yapılmaz. 0-2 yaş çocuklar için koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir. 2 yaşını doldurmuş her birey için koltuk ücreti alınır ve koltuk rezervasyonu yapılır.

Karayolu ile gerçekleştirilen turlarda otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından, rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlerin gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir

Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Otellerdeki odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup Heptur’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Otobüslerimiz/araçlarımız tur programında belirtilen zamanlarda hareket etmektedir, bu nedenle kayak turlarını ve kayak ulaşımlarını satın alan kişi/kişiler otobüs/araç kalkış noktalarında zamanında bulunmakla mükelleftirler. Tur programına veya ulaşım kalkış saatlerine göre geciken yolcular beklenememektedir. Dolayısıyla geç kalan veya hiç gelmeyen kişi/kişilerden şirketimiz sorumlu değildir.

Kayak ulaşımı veya kayak turu için rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış noktalarına çok erken saatte gelmişler ise, kendi inisiyatifleri ile erken gelmiş sayılıp, erken gelmeleri yine şirketimiz sorumluluğunda bulunmamaktadır. Kalkış noktalarında ortalama 15 dakika önce hazır bulunulması acentemiz tarafından tavsiye edilmektedir.

Kayak programlarında, yolculuk esnasında İstanbul'da belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirmesi ivedi durumlar haricinde yapılamaz. Programda belirtilen kalkış ve iniş noktaları geçerlidir.

Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Kartalkaya'ya gidiş esnasında zorunlu haller dışında 1 kez ve 15 dk olmak üzere ihtiyaç molası verilmekte olup, Kartalkaya'dan dönüş esnasında ise yine zorunlu haller dışında 1 kez ve 40 dk mola verilmektedir. Yol esnasında ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında yolcu indirme - bindirme yapılmamaktadır.

Araç kalkış saatinden 15 dakika önce belirtilen size en uygun araç kalkış noktasında olmanızı rica ederiz. Güzel bir gün geçirmenizi diler bir sonraki seyahat programınızda sizleri tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kalkış Yetkilisi İrtibat Bilgileri +90 530 265 21 97 (Belirtilen telefon numarası yalnızca kalkış saatlerinde, ivedi durumlar nedeni ile kullanılır.)

Genel soru, görüş ve önerileriniz için +90 212 598 48 88 - 0542 313 91 00

*Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

27 kişi ve üzeri Otobüs

27 kişiye kadar Midibüs

15 kişiye kadar Minibüs araçlar kullanılır.


Covid19 Önlemleri:

• Araçlarımızın doluluk oranları Bakanlıkların belirlediği şekilde güncellenecektir. Aynı soyadı taşıyan, akrabalık bağı olan veya çift olan kişiler yan yana oturabilecektir.

• Araç içinde (kapalı alan) maske takmak zorunludur.

• Araçlarımızda dezenfektan, yedek maske ve eldiven bulundurulmaktadır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#9
LOKASYON:
Kartalkaya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Servis Hizmeti
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
03:30 - Ataköy Atrium Önü
04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü
04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
04:45 – Kartal Köprüsü
İPTAL POLİTİKASI:
• Günübirlik Kayak Turu ve Kartalkaya ulaşım rezervasyon iptallerinde, rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren hizmetin başlamasına 15 gün kalana kadar iptal talep edilmesi ile ödenen bedelin tamamı misafire iade edilir. Yolcu, hizmetin başlamasına 15-7 gün kalana kadar iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, son 7 gün içerisinde ise gezi bedelinin tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı Günübirlik Kayak Turuna veya Kartalkaya Ulaşımına gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır. Ancak yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilecek gecikmelerden acentemiz sorumlu olamaz.
• Ödeme yaparak Günübirlik Kayak Turlarına veya Kartalkaya Ulaşım Hizmetine rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak ([email protected][email protected]) rezervasyonları iptal edebilirler (yazılı olmak kaydıyla). Bu tür durumlarda rezervasyon yaptıran kişi/kişilerin yapmış olduğu ödemenin tamamı kişi/kişilerin kendisine iade edilir.
• Şirketimizin düzenlemiş olduğu, Kartalkaya Kayak Turu veya Günübirlik Kayak ve Kartalkaya Ulaşımları kesin hareketlidir. Kayak turları veya kayak ulaşımları kişi sayısı azlığı nedeniyle iptal edilmez. Fakat Kartalkaya Kayak Turu veya Kartalkaya Kayak Ulaşımı taleplere göre fazla sayıda araç temini sağlanarak, birden fazla araçla sağlanabilir. Kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs (12-27 Koltuk arası) veya Midibüs (27-35 Koltuk arası) benzeri araçlarla yapılabilir. Şirketimiz yolculara her tur veya ulaşımın 0 (sıfır) Otobüs yolculuğu olacağı garanti etmemektedir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir. Bu tür durumlarda yolculara ödemeleri iade edilir.
• Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

TARİH VE FİYATLAR

300TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Kartalkaya Ulaşım ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.