• Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu: Konaklamalı Kartepe Turu
 • Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu: Konaklamalı Kartepe Turu
 • Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu: Konaklamalı Kartepe Turu
 • Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu: Konaklamalı Kartepe Turu
 • Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu: Konaklamalı Kartepe Turu
 • Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu: Konaklamalı Kartepe Turu
 • Kartepe Turu
 • Konaklamalı Kartepe Kayak Turu
 • Hergün Kesin Hareketli Konaklamalı Kartepe Turu
 • Yarım Pansiyon Konaklama
 • İstanbul'a En Yakın Kayak Merkezi
 • Otelde Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna Kullanımı
Konaklamalı Kartepe Turu

İstanbul'dan Hergün Kesin Hareketli Dedeman Kartepe Kocaeli Konaklamalı Kartepe Kayak Turu. 2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği, Ulaşım ve Rehberlik Hizmetleri Kartepe Tur Fiyatına Dahildir. Dedeman Kartepe Otel'de Konaklama yaparak, doya doya Kartepe Turu Keyfini çıkarın. 

5* Dedeman Otelde Kapalı Havuz, Sauna, Spor kullanımı fiyata DAHİLDİR. 

Kartepe Turu Hareket Yer ve Saatleri
04:50 Beylikdüzü Migros Önü
05:00 Avcılar Otobüs Durakları
05:15 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
06:25 Kartal Köprüsü Altı
06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
06:45 Çayırova Gebze Center Önü
06.55 Gebze Center Önü
07.20 İzmit Halk Evi Önü
17:00 Dönüş Yolculuğu
Konaklamalı Kartepe Kayak Turu

Sabah Kahvaltısı: Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Kartepe’de Serbest Alınacaktır (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde (Tur Ücretine Dahildir)
Konaklama: Dedeman Kartepe Otel

Kartepe Tarihi
Eski adı Köseköy olan Kartepe, Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Köseköy'ün kökeni 1600'Lü yıllara uzanmaktadır. Kayak Merkezinin de yer aldığı Kartepe ilçesine, Uzunçiftlik, Balaban, Suadiye, Sarımeşe, Köseköy, Uzuntarla, Eşme, Maşukiye, Derbent, Arslanbey ve Acısu beldeleri bağlıdır. Yörede pek çok köy bulunmakta olup, Kartepe sınırları içinde Karadeniz kökenli vatandaşlar nüfusun çoğunu oluşturmaktadır. Kartepe'nin sınırları içinde bulunan Ormanya, doğal yaşam parkı olma özelliğini taşır ve aynı zamanda ziyaretçi sayısının fazlalığı ile Türkiye ve Avrupa'nın en büyük alanlarından biri olma özelliğine sahiptir. Kartepe alanı Türkiye'nin güzide kayak ve doğal yaşam alanlarından biridir

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Kartepe 1 gün programını görmek için tıklayınız

Kartepe Kayak Turumuza siz değerli misafirlerimiz ile sabah belirtilen yer ve saatlerde buluşmamıza istinaden, seyahatimize başlıyoruz. Kartepe Bölgesi İstanbul'a çok yakın olduğundan dolayı, diğer kayak turlarımızda olduğu gibi sabah çok erken değil, daha geç saatte hareket ediyoruz. Turumuza başladığımız an itibariyle öncelikle araçta sizlere eşlik edecek, bütün gün sizlerle beraber olacak yardımcı personelimiz, sizlere kahvaltı paketlerinize ikram edecektir. Yolculuğumuzun başlamasına müteakip, Kartepe Kayak Merkezi'ne  çıkmadan önce  Maşukiye'de özel olarak anlaşmalı olduğumuz kayak odamıza gideceğiz. Dileyen misafirlerimiz indirimli olarak anlaşmalı kayak odamızdan, rehberimizin yardımı eşliğinde kayak, kayak kıyafetleri ve snowboard takımlarını kiralayabilirler. Kiralama aşamasında hiç kiralama yapmayan misafirlerimiz araçta dinlenebilirler. 

Kayak Kiralama işlemlerinin ardından Maşukiye'den Kartepe Kayak Alanı'na doğru hareket ediyoruz. Buradaki dağ yolu bir miktar virajlı olduğundan dolayı, kayak bölgesine gitmemiz yaklaşık yarım saat, 45 dk sürebilir. Özellikle aşırı kar yağışı olduğu günlerde trafik fazla olabilmektedir. Aynı şekilde haftasonları da bölgede bir yoğunluk zaman zaman gözlenmektedir.

Dağ yolu takibi ile önce Kartepe Milli Parkı sınırların içinden geçiyor ve ardından Kayak Merkezi'ne varıyoruz.  Bölgede 5 yıldızlı bulunan otel aynı zamanda içinde Telesiyej ve Liftleri barındırmakta olup, kayak yapmak isteyen yolcularımıza skipas (kayak bileti) imkanı da sunmaktadır(ücretli). Kayak yapmak istemeyen ancak kar aktivitelerinden faydalanmak isteyenler ise Kartepe Kızak, Kartepe ATV Safari vb etkinliklerden yararlanabilirler veya Cafelerde vakit geçirebilirler. Bu aktiviteler ücretli olup, yardımcı personellerimiz size bu konuda destek olmaktadırlar. Aktivite yapmak istemeyenler için aracımız erken saatte yola çıkamamakta, akşam saatini beklemek durumundadır. 

Akşam saatlerine kadar süren aktiviteler sonrasında 16:30 civarında (çıkış saatimiz hava koşullarına göre değişebilmektedir, bu konuda kayak turu rehberimiz size yardımcı olacaktır) hareket ile Dedeman Kartepe Otel'imize doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: Dedeman Kartepe

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

Kartepe Kayak Turumuzun 2. gününde sabah Dedeman Kartepe otelimizde kahvaltımız alıyoruz. Alınan kahvaltı sonrası Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz, otelden Kartepe Kayak Merkezi'ne varış süresi yaklaşık dağ ve kar koşullarına bağlı olarak 45-50 dk sürmektedir.

Kayak Bölgesine varışımıza istinaden bir önceki gün yapamadığınız veya daha fazla gerçekleştirmek istediğiniz kar ve kış aktivitelerini yapabilirsiniz. Gün boyu keyifle geçirilen anların ardından akşam saatlerinde (16:30 civarı) toparlanıp, İstanbul'a doğru yola çıkıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. 

Bir başka Heptur Kayak Turunda görüşmek ümidiyle.


16:45 - 17:00 Dönüş Yolculuğu

Sabah Kahvaltısı: Otelde Kahvaltı (Tur Ücretine Dahildir).

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Araçta Kahvaltı
Rehberlik Hizmetleri
Dedeman Kartepe Otel'de 1 Gece Konaklama
Otelde Ücretsiz Aktiviteler
Otelde 1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar,
Kayak, Snowboard Kiralamaları,
Kızak, ATV, vb Aktiviteler
Skipass (Kayak Bileti)
Öğle Yemeği

EK BİLGİLER

Konaklamalı Kartepe Turu Hareket Yer ve Saatleri
04:50 Beylikdüzü Migros Önü
05:00 Avcılar Otobüs Durakları
05:15 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
06:25 Kartal Köprüsü Altı
06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
06:45 Çayırova Gebze Center Önü
06.55 Gebze Center Önü
07.20 İzmit Halk Evi Önü
16:45-17:00 Dönüş Yolculuğu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#87
LOKASYON:
Kartepe
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
04:50 Beylikdüzü Migros Önü 05:00 Avcılar Otobüs Durakları 05:15 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı 06:25 Kartal Köprüsü Altı 06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı 06:45 Çayırova Gebze Center Önü 06.55 Gebze Center Önü 07.20 İzmit Halk Evi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
• Günübirlik veya Konaklamalı Kayak Turu, Kartepe, Uludağ, Kartalkaya ulaşım rezervasyon iptallerinde, rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren hizmetin başlamasına 15 gün kalana kadar iptal talep edilmesi ile ödenen bedelin tamamı misafire iade edilir. Yolcu, hizmetin başlamasına 15-7 gün kalana kadar iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, son 7 gün içerisinde ise gezi bedelinin tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı Günübirlik Kayak Turuna veya Kartalkaya Ulaşımına gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır. Ancak yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilecek gecikmelerden acentemiz sorumlu olamaz.
• Ödeme yaparak Günübirlik Kayak Turlarına veya Kartalkaya Ulaşım Hizmetine rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak ([email protected][email protected]) rezervasyonları iptal edebilirler (yazılı olmak kaydıyla). Bu tür durumlarda rezervasyon yaptıran kişi/kişilerin yapmış olduğu ödemenin tamamı kişi/kişilerin kendisine iade edilir.
• Şirketimizin düzenlemiş olduğu, Kartalkaya Kayak Turu veya Günübirlik Kayak ve Kartalkaya Ulaşımları kesin hareketlidir. Kayak turları veya kayak ulaşımları kişi sayısı azlığı nedeniyle iptal edilmez. Fakat Kartalkaya Kayak Turu veya Kartalkaya Kayak Ulaşımı taleplere göre fazla sayıda araç temini sağlanarak, birden fazla araçla sağlanabilir. Kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs, Midibüs veya Otobüs benzeri araçlarla yapılabilir. Şirketimiz yolculara her tur veya ulaşımın 0 (sıfır) Otobüs yolculuğu olacağı garanti etmemektedir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir. Bu tür durumlarda yolculara ödemeleri iade edilir.
• Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

TARİH VE FİYATLAR

1.299TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Dedeman Konaklamalı Kartepe Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.