• İstanbul → Antalya Transfer: İstanbul Antalya özel transferinizi bize bırakın, uzun yolun keyfini ve konforunu Ulusoy Globüs güvencesi ile yaşayın...
  • İstanbul → Antalya Transfer: İstanbul Antalya özel transferinizi bize bırakın, uzun yolun keyfini ve konforunu Ulusoy Globüs güvencesi ile yaşayın...
  • İstanbul → Antalya Transfer: İstanbul Antalya özel transferinizi bize bırakın, uzun yolun keyfini ve konforunu Ulusoy Globüs güvencesi ile yaşayın...
  • İstanbul Antalya VIP Transfer
  • Kolay Online Rezervasyon İmkanı
  • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
  • Şehirlerarası VIP Transfer
  • Size Özel Antalya Transferi
  • Ulusoy Globüs Güvencesi ile
İstanbul Antalya özel transferinizi bize bırakın, uzun yolun keyfini ve konforunu Ulusoy Globüs güvencesi ile yaşayın...

İster iş gezisi ister tatil programınız için size, grubuna , ailenize özel Mercedes Vito ve/veya Mercedes Sprinter araçlarla, Ulusoy Globus güvencesi altında konforla transfer imkanını kaçırmayın...

Online rezervasyon esnasında İstanbul'dan Antalya'ya gitmek istediğiniz adresi belirtin, gerisini bize bırakın. Sizi İstanbul'daki adresinizden alıp güvenli bir şekilde Antalya'daki adresinize ulaştıralım.  

Deneyimli operasyon ekibi, eğitimli sürücü kadrosu ve bakımlı araçlar ile VIP transfer hizmetine ekonomik olarak ulaşma fırsatını yakalayın. 


Güvenli online satış!

Kredi kartına 6 taksit imkanı!

Son 24 saate kadar olan iptal ve değişikliklerde kesintisiz iade!DAHİL OLANLAR:
İstanbul'dan Antalya'ya (Merkez) veya Antalya'dan (Merkez) İstanbul'a Transfer fiyatımıza Herşey DAHİL olup, ekstra bir ücret yoktur.

Tüm köprü ve otoyol geçiş ücretleri, deneyimli sürücü, yakıt, KDV Fiyat Dahildir.

Maksimum 6 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888
[email protected]

HARİÇ OLANLAR:
* Talep edilmesi durumunda online rezervasyon esnasında, sistem üzerinden seçilecektir.

EK BİLGİLER

İstanbul Antalya arası yaklaşık 700 km.dir ve şoförlü özel minibüs ile İstanbul Antalya transferi yaklaşık 9 saat sürmektedir. Yolda verilecek molalarla yolculuğun süresi değişebilir. 

Antalya'ya karayolu, deniz yolu ve havayolu ile ulaşım mümkündür. Şehrin havalimanı uluslararası trafiğe açıktır. 

Antalya ilinin tamamı Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alır. Yüzölçümü ve nüfus bakımından Türkiye'nin en büyük 5. ili olan Antalya şehri Antalya Körfezi ile Batı Toroslar arasında kurulmuştur.

Şehrin kuzeyinde Burdur, Isparta, Konya, doğusunda Karaman, Mersin, batısında ise Muğla ili bulunmaktadır.

Akdeniz kıyısında bulunan Antalya kıyılarının uzunluğu yaklaşık 600 km.dir. Tam bir turizm cenneti olan şehrin bulunduğu bölge ayrıca tarih öncesinden günümüze pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ülkemizde en çok antik kente sahip Antalya Cumhuriyet'e kadar Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklu Hanedanı, Osmanlılar'a ev sahipliği yapmıştır. 

Bölge her yaşa ve her talebe uygun konaklama yelpazesi, geniş toplantı olanakları, doğası ve havası ile her yıl milyonlarca turisti çekmektedir. 


Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Antalya’da, kışlar ılıman ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçer.Size özel ayrıcalıklı İstanbul Antalya özel transfer hizmetinden faydalanmak için rezervasyon esnasında İstanbul'dan gitmek istediğiniz noktayı açık adresi ile belirtmeniz, kişi sayısını iletmeniz yeterli olacaktır. 

Rezervasyonu kendi adınıza değil, misafirinizin adına yapıyorsanız, transfer hizmeti alacak kişinin bilgilerini paylaşmanız önemlidir.

İstanbul Antalya özel ulaşım rezervasyonunuzu sorunsuz online ödeme ile yapın, konforlu ve güvenli seyahatin keyfini sürün. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#54
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İstanbul Antalya özel transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.

TARİH VE FİYATLAR

  %40 İndirim

21.000TL

1 Gün

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul → Antalya Transfer ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.