• İstanbul → İzmir Transfer: İster tatil, ister iş amaçlı olsun size ve grubunuza özel, şoförlü Mercedes Vito - Mercedes Sprinter lüks araçlar ve Ulusoy Globüs Güvencesi ile ayrıcalıklı ve konforlu İstanbul - İzmir ulaşımınızın keyfini çıkarın...
  • İstanbul → İzmir Transfer: İster tatil, ister iş amaçlı olsun size ve grubunuza özel, şoförlü Mercedes Vito - Mercedes Sprinter lüks araçlar ve Ulusoy Globüs Güvencesi ile ayrıcalıklı ve konforlu İstanbul - İzmir ulaşımınızın keyfini çıkarın...
  • İstanbul → İzmir Transfer: İster tatil, ister iş amaçlı olsun size ve grubunuza özel, şoförlü Mercedes Vito - Mercedes Sprinter lüks araçlar ve Ulusoy Globüs Güvencesi ile ayrıcalıklı ve konforlu İstanbul - İzmir ulaşımınızın keyfini çıkarın...
  • İstanbul İzmir VIP Transfer
  • Kolay Online Rezervasyon İmkanı
  • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
  • Şehirlerarası VIP Transfer
  • Size Özel İzmir Transferi
  • Ulusoy Globüs Güvencesi ile
İster tatil, ister iş amaçlı olsun size ve grubunuza özel, şoförlü Mercedes Vito - Mercedes Sprinter lüks araçlar ve Ulusoy Globüs Güvencesi ile ayrıcalıklı ve konforlu İstanbul - İzmir ulaşımınızın keyfini çıkarın...

İş seyahatleriniz, tatil planlarınız, toplantı organizasyonlarınız için deneyimli sürücü ve operasyon ekibi, gerekli tüm şehirlerarası belgeler, güvenli ve konforlu bir İstanbul İzmir transferi ve ulaşımı için buradayız.

İstanbul'da istediğiniz adresten alıp sizi İzmir'de dilediğiniz adrese bırakıyoruz. İstanbul - İzmir ulaşımınız için bize online sistemimiz üzerinden veya telefon ile ulaşabilir, talebinizi iletebilirsiniz. Misafir sayınıza göre aracınızı ayarlayalım, size sadece yolun keyfini sürmek kalsın.

  • Sistemde tanımlı İstanbul - İzmir transfer fiyatı İzmir şehir merkezi için geçerli fiyattır. Alaçatı, Çeşme, Kuşadası gibi çevre ilçelere transfer fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

DAHİL OLANLAR:
İstanbul'dan İzmir'e veya İzmir'den İstanbul'a Transfer fiyatımıza Herşey DAHİL olup, ekstra bir ücret yoktur.

Tüm köprü ve otoyol geçiş ücretleri, deneyimli sürücü, yakıt, KDV Fiyat Dahildir.

Maksimum 6 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Vito
Maksimum 15 Kişi için Konforlu Özel Mercedes Sprinter
1 Gün Öncesine Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı
7/24 Müşteri Hizmetleri +902125984888
[email protected]

HARİÇ OLANLAR:
* Talep edilmesi durumunda online rezervasyon esnasında, sistem üzerinden seçilecektir.
* İzmir merkez dışındaki noktalara (Çeşme, Alaçatı, Kuşadası, Selçuk vb) transfer ayrıca fiyatlandırılacaktır.


EK BİLGİLER

Size özel ayrıcalıklı İstanbul İzmir transfer hizmetinden faydalanmak için online rezervasyon esnasında İstanbul'dan alınmak istediğiniz noktayı ve İzmir'de gitmek istediğiniz noktayı açık adresi ile belirtmeniz, kişi sayısını iletmeniz yeterli olacaktır. 

Rezervasyonu kendi adınıza değil, misafirinizin adına yapıyorsanız, transfer hizmeti alacak kişinin bilgilerini paylaşmanız önemlidir.


Türkiye'nin ekonomik, sosyal, tarihsel ve kültürel olarak en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir ayrıca ülkenin en büyük 7. limanına sahiptir.

Her yıl düzenlenen İzmir Enternasyonal İzmir Fuarı zamanı şehre çok sayıda yerli ve yabancı yatırımcı ve girişimci akın eder. Ayrıca İzmir ve çevresi, Ege Denizi'ne olan kıyılarındaki enfes kumsalları ve gelişmiş turizm olanakları ile yaz turizminde de oldukça gelişmiş bir kenttir.

İzmir; coğrafi konumu, 8.500 yıl öncesinden gelen ve hala tam olarak gün yüzüne çıkmamış kültürel ve tarihî zenginliği, büyük şehir olması, ülkenin farklı bölgeleri arasındaki geçiş noktası olması dolayısıyla, turizme uygun altyapısı ve iklimi, kültürel faaliyetlere ve sanat etkinliklerine müsait sosyal-kültürel yapısı, kıyı uzunluğu, doğal plajları ve şifa merkezleri ile çok farklı turizm çeşitlerine uygundur ve her yıl milyonlarca turisti kendine çeker. 

Akdeniz iklim kuşağında kalan İzmir'de yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Dağların denize dik uzanması ve ovaların İçbatı Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılmasına olanak vermektedir.


Yaklaşık 480 km mesafeye sahip İstanbul - İzmir yolu özel şoförlü minibüsler ile şimdi çok daha rahat...

Havalimanı transferi yok, uçak bekleme yok, kalabalık yok...

Tamamen size özel İstanbul İzmir transferinde sürpriz ek ücret de yok.

Online kolay rezervasyon ve satın alımlarda kredi kartına 6 taksit imkanı var...

Gelin ayrıcalıklı İstanbul İzmir transferinin tadını çıkarın.  


Rezervasyonunuzu sorunsuz online ödeme ile yapın, transfer gününüzde İstanbul trafiğinin stresinden uzak, konforlu ve güvenli seyahatin keyfini sürün. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#52
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
İstanbul Avrupa Yakası
İstanbul Anadolu Yakası
İPTAL POLİTİKASI:
Özel transfer rezervasyonu gerçekleştiren misafirlerimiz, hizmetin gerçekleşmesinden 1 gün (24 saat) öncesine kadar koşulsuz ve kesintisiz %100 iptal ve iade hakkına sahiptirler.

TARİH VE FİYATLAR

  %40 İndirim

19.000TL

1 Gün

Grup fiyatı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul → İzmir Transfer ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.