• Günübirlik Uludağ Full Paket: Ski-Pass, Kayak Takımı, Kahvaltı Paketi, Öğle yemeği (sucuk-ekmek ve meşrubat), Ulaşım (Uludağ Kayak Bölgesi transfer) ve Rehberlik Hizmetleri Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu
  • Günübirlik Uludağ Full Paket: Ski-Pass, Kayak Takımı, Kahvaltı Paketi, Öğle yemeği (sucuk-ekmek ve meşrubat), Ulaşım (Uludağ Kayak Bölgesi transfer) ve Rehberlik Hizmetleri Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu
  • Günübirlik Uludağ Kayak Turu
  • Öğle Yemeği Dahil (Sucuk Ekmek, Meşrubat)
  • Kayak Takımı Dahil
  • Araç İçi İkram - Kahvaltı Paketi Dahil
  • Gidiş - Dönüş Uludağ Kayak Bölgesi Transfer
  • Skipass Dahil (Tek Kart ile Limitsiz Tüm Uludağ Pistleri)
Ski-Pass, Kayak Takımı, Kahvaltı Paketi, Öğle yemeği (sucuk-ekmek ve meşrubat), Ulaşım (Uludağ Kayak Bölgesi transfer) ve Rehberlik Hizmetleri Dahil Günübirlik Uludağ Kayak Turu

Günübirlik Uludağ Kayak Turu Skipass dahil

Bu turumuza Kayak Takımı (Ayakkabı, kayak, baton), Limitsiz Ski-pass ve Öğle Yemeği (Yamaç Cafe'de Sucuk Ekmek, Meşrubat) Dahildir.


Uludağ Ski-Pass 1.ve 2. bölgedeki UYB'ye dahil olan tüm Liftlerde "Limitsiz" geçerlidir. 


Günübirlik Uludağ Kayak Turu Skipass dahil

04:30 Ataköy Atrium Önü

05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı

05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

05:45 E-5 Kartal Köprüsü

06:00 E-5 Çayırova Mcdonalds

Dönüş: 16.45 – 17.00 Uludağ

• Osmangazi Köprüsü kullanılmaktadır.


Skipass Dahil Günübirlik Uludağ Turu - Tur Programı:

Siz değerli misafirlerimiz ile belirlenen yer ve saatlerde buluşup, Uludağ Kayak Merkezi için yola çıkıyoruz. Araç içi meyve suyu, sandviç, su ikramı eşliğinde ve molalarla saat 08.30 gibi Uludağ kayak bölgesine varıyoruz. Rehberimizin yönlendirmesi ile kayak ekipmanlarımızı kiralayıp gün boyu Uludağ pistlerinde kayak ve snowboard yapıyoruz. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz Uludağ kayak bölgesinin keyfini çıkarabilir veya telesiyeji kullanarak zirveye çıkıp muhteşem dağ ve kar manzarası eşliğinde restoran ve/veya kafelerde vakit geçirebilirler. Kayak yapan misafirlerimiz, rehberin bilgilendirmesi ile sucuk-ekmek olarak öğle yemeklerini alabilirler. Öğleden sonra saat 16.30 itibarı ile rehberimizin yönlendirmesi ile bölgedeki buluşma noktalarında hazır bulunuyor ve saat 17.00’de kayak bölgesinden İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda 45 dk mola vererek, İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak başka bir Heptur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Belirtilen Hizmetleri Rezervasyon aşamasında ilave ederek satın alabilirsiniz.

  • Acentemizden satın alınan indirimli kayak & snowboard ekipman fiyatları tur öncesinde acentemizden yapılan satın alımlarda geçerlidir. Tur esnasında veya otobüsde herhangi bir ekstra satış yapılmaz. Tur öncesinde acentemizden kayak satın alınmazsa aynı fiyatlardan kayak odasında faydalanılamaz. Bu durumda kayak odasının uyguladığı fiyatlar geçerlidir. Bu tür durumlarda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Acentamız gerekli hallerde diğer acenta ve tur firmaları ile araç ve yolcu paylaşımı yapabilir. Kayakevi ve diğer tedarikçilerden sağlanan hizmetlerde acentemiz bir aracı kurum olup, müşteriler tedarikçi uygulamalarına tabidir. Heptur, kaybolan, kırılan, bozulan vb. tüm araç gereçlerden sorumlu değildir. Müşteri tedarikçi uygulama ve kurallarına tabidir.


Uludağ Günübirlik Turuna Dahil Olan Tek Kart Ski-Pass Liftleri

Alkoçlar Teleski - Lift Uzunluğu 509 Metre

Beceren Teleski 1 - Lift Uzunluğu 546 Metre

Beceren Teleski 2 - Lift Uzunluğu 546 Metre

Beden Terbiyesi Telesiyej - Lift Uzunluğu 1.387 Metre

Belvü Teleski - Lift Uzunluğu 750 Metre

Cennetkaya Telesiyej - Lift Uzunluğu 568 Metre www.heptur.com

Cennetkaya Teleski - Lift Uzunluğu 829 Metre

Fahri Telesiyej - Lift Uzunluğu 711 Metre

Ağaoğlu Gondola - Lift Uzunluğu 1.852 Metre

İtalyan Teleski - Lift Uzunluğu 547 Metre www.heptur.com

Karinna Teleski - Lift Uzunluğu 338 Metre

Karkay Telesiyej - Lift Uzunluğu 425 Metre

My Mountain Teleski - Lift Uzunluğu 380 Metre

Kırkgözler Teleski - Lift Uzunluğu 506 Metre

Kuşaklıkaya Telesiyej - Lift Uzunluğu 1.528 Metre

Maden Telesiyej - Lift Uzunluğu 1.922 Metre

Mandra Teleski - Lift Uzunluğu 385 Metre

Monte Baia Teleski - Lift Uzunluğu 466 Metre

Tutyeli Telesiyej - Lift Uzunluğu 1.296 Metre

Yazıcı Teleski 1 - Lift Uzunluğu 653 Metre

Yazıcı Teleski 2 - Lift Uzunluğu 653 Metre

Burulaş Telesiyej - Lift Uzunluğu 3.200 Metre

TSK Telesiyej - Lift Uzunluğu 3.300 Metre

DAHİL OLANLAR:
- Ulusoy Globüs güvencesi altında Heptur lüks araçları ile ulaşım
- Araç içi kahvaltı paketi ikramı (sandviç, meyve suyu, su)
- Skipass (Sınırsız Tüm Uludağ Tek Kart)
- Kayak Takımı (Ayakkabı, kayak, baton)
- Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek, Meşrubat)
- Tüm otopark, otoban ve köprü ücretleri
- Profesyonel rehberlik hizmetleri
- Osmangazi Köprüsü geçiş ücreti


HARİÇ OLANLAR:
- Kişisel Harcamalar
- Dönüş yolunda mola verilen tesiste alınacak akşam yemeği
- Kayak ekipmanları
- Günlük kayak kıyafetleri (alt-üst)
- Kızak


EK BİLGİLER

Günüvirlik Uludağ kayak turlarımız, Uludağ transfer ve kayak ulaşımlarımız, Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Heptur Skola Travel Turizm Seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Kayak turu ile birlikte, Anlaşmalı olduğumuz oteller dışında farklı otellerden veya farklı bir acentadan oda satın alarak/oda rezervasyonu yaptırarak, söz konusu kayak bölgelerine gitmek isteyen misafirlerimiz için Kayak Ulaşım, kayak transfer hizmeti verilmektedir.

• Günübirlik Kayak Tur programlarımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu'na uygun olarak hazırlanmıştır.

• Günübirlik Kayak Turlarımızın süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir. (sabah erken saatte gidiş, aynı gün akşam dönüş şeklinde).

• Otobüslerimiz/araçlarımız tur programında belirtilen zamanlarda hareket etmektedir, bu nedenle kayak turlarını ve kayak ulaşımlarını satın alan kişi/kişiler otobüs/araç kalkış noktalarında zamanında bulunmakla mükelleftirler. Tur programına veya ulaşım kalkış saatlerine göre geciken yolcular beklenememektedir. Dolayısıyla geç kalan veya hiç gelmeyen kişi/kişilerden şirketimiz sorumlu değildir.

• Kayak ulaşımı veya kayak turu için rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış noktalarına çok erken saatte gelmişler ise, kendi inisiyatifleri ile erken gelmiş sayılıp, erken gelmeleri yine şirketimiz sorumluluğunda bulunmamaktadır. Kalkış noktalarında ortalama 15 dakika önce hazır bulunulması acentemiz tarafından tavsiye edilmektedir.

• Kayak programlarında, yolculuk esnasında İstanbul'da belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirmesi ivedi durumlar haricinde yapılamaz. Programda belirtilen kalkış ve iniş noktaları geçerlidir.

• Kayak rezervasyonlarında otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlerin gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

• Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

• Çoklu rezervasyonlarda örneğin 5 kişilik rezervasyon, koltukların yanyana veya artarda olması garanti edilemez. Şirketimiz ile yolculuk yapan yolcular burada belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

• Rehberlerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapabilir.

• Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.

• 20 veya 25 kişi altında gerçekleşecek turlarda küçük otobüsler veya minibüsler kullanılabilir.

• 0-2 Yaş çocuklar ücretsizdir ancak ayrıca bir koltuk ayrılmaz, koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir.

• Ağır hava şartları nedeniyle gerçekleştirilemeyen turlarda acente sorumluluğu bulunmaz.

• İçeriği aynı kalmak şartı ile tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

• Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir.


Covid19 Önlemleri:

• Araçlarımızın doluluk oranları Bakanlıkların belirlediği şekilde güncellenecektir. Aynı soyadı taşıyan, akrabalık bağı olan veya çift olan kişiler yan yana oturabilecektir.

• Araç içinde (kapalı alan) maske takmak zorunludur.

• Araçlarımızda dezenfektan, yedek maske ve eldiven bulundurulmaktadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#30
LOKASYON:
Uludağ (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Araç içi ikram (kahvaltı paketi: sandviç, meyve suyu, su)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
04:30 Ataköy Atrium Önü
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:45 E-5 Kartal Köprüsü
06:00 E-5 Çayırova Mcdonalds

Dönüş: 16.45 – 17.00 Uludağ
• Osmangazi Köprüsü kullanılmaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
• Günübirlik Kayak Turu ve Kartalkaya ulaşım rezervasyon iptallerinde, rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren hizmetin başlamasına 15 gün kalana kadar iptal talep edilmesi ile ödenen bedelin tamamı misafire iade edilir. Yolcu, hizmetin başlamasına 15-7 gün kalana kadar iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, son 7 gün içerisinde ise gezi bedelinin tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı Günübirlik Kayak Turuna veya Kartalkaya Ulaşımına gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır. Ancak yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilecek gecikmelerden acentemiz sorumlu olamaz.
• Ödeme yaparak Günübirlik Kayak Turlarına veya Kartalkaya Ulaşım Hizmetine rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak ([email protected][email protected]) rezervasyonları iptal edebilirler (yazılı olmak kaydıyla). Bu tür durumlarda rezervasyon yaptıran kişi/kişilerin yapmış olduğu ödemenin tamamı kişi/kişilerin kendisine iade edilir.
• Şirketimizin düzenlemiş olduğu, Kartalkaya Kayak Turu veya Günübirlik Kayak ve Kartalkaya Ulaşımları kesin hareketlidir. Kayak turları veya kayak ulaşımları kişi sayısı azlığı nedeniyle iptal edilmez. Fakat Kartalkaya Kayak Turu veya Kartalkaya Kayak Ulaşımı taleplere göre fazla sayıda araç temini sağlanarak, birden fazla araçla sağlanabilir. Kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs (12-27 Koltuk arası) veya Midibüs (27-35 Koltuk arası) benzeri araçlarla yapılabilir. Şirketimiz yolculara her tur veya ulaşımın 0 (sıfır) Otobüs yolculuğu olacağı garanti etmemektedir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir. Bu tür durumlarda yolculara ödemeleri iade edilir.
• Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

TARİH VE FİYATLAR

3.500TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Uludağ Full Paket ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.