Kartalkaya Turları

Çıkış Tarihi
KARTALKAYA TURLARI LİSTELENİYOR
 • Günübirlik Kartalkaya

  Son 20 yıldır olduğu gibi bu yıl da Kartalkaya Kayak Merkezi'ndeyiz...
  1 Gün
  Otobus
  700TL
  Detaylar
 • Hampton By Hilton Kartalkaya Kayak Turu

  Kartalkaya Kayak Bölgesi'nin keyfini göller ve doğal parklarla çevrili, kayak alanına ücretsiz transfer konforu ile Bolu Hampton By Hilton Hotel'de çıkartın...
  -%50
  2 Gün
  Otobus
  1.950TL
  3.900TL
  Detaylar
 • Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu Skipasslı

  Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi'nde, Kartalkaya Otellerinden Dorukkaya Ski & Mountain Resort ve Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort'ün pistlerinde, Sınırsız Kartalkaya…
  1 Gün
  Otobus
  1.800TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Kartalkaya Turları Hakkında


Kartalkaya Kayak Merkezi

Kartalkaya, İstanbul şehir merkezine 280 km, Bolu şehir merkezine 40 km, Ankara şehir merkezine ise yaklaşık 180 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bolu-Ankara Karayolu'na 28 km dağ yolu mesafesinde yer alır.

Köroğlu Dağları üzerinde yer alan kayak merkezinde, çok çeşitli snowboard ve kayak pistleri bulunmaktadır. Kayak merkezi snowboard ve kayak için ideal koşullara sahiptir. Etrafı çam ormanlarıyla kaplı olan Kartalkaya, genelde Aralık ayının başında misafirlerini karşılamakta ve Nisan ayının ortalarına kadar hizmet vermektedir.


Kartalkaya Kayak Merkezine Ulaşım

Kartalkaya kayak bölgesine İstanbul'dan yaklaşık 4-4,5 saat yolculuk ile varılabilmektedir. İstanbul'dan hareketle, İzmit, Sapanca, Hendek, Kaynaşlı ve Bolu istikametinden Kartalkaya Kayak Merkezine varılmaktadır.

Kar kalınlığı, kış sezonu süresince üç metreye kadar ulaşabilmektedir. Çam ormanları arasında farklı bir kayak keyfi sunan Kartalkaya'da, Dorukkaya Ski & Mountain Resort bulunmakta olup, tesis 1000 dönüm alan üzerine kurulu dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezidir.

Türkiye'nin en iyi kayak pistlerinin olduğu DorukKaya Ski & Mountain Resort, Avusturya'dan gelen mühendisler tarafından projelendirilen Türkiye'nin ilk ve tek Snowpark'ı ile farklı seviyelerde tüm snowboard severlere unutulmaz anlar sunar. Dorukkaya ve Kaya Palazzo farklı zorluk derecelerinde ve uzunluklarında 8 ski - lift ve 11 kayak pisti, sezon boyunca çeşitli freestyle gösterileri ve yıl boyunca yüksek kar kalitesi ile kayak severlerin ilk tercihleri arasında yerini korumaktadır. Başta Rusya ve Hollanda olmak üzere Türkiye'den ve dünyadan pek çok turisti ağırlayan DorukKaya Ski & Mountain Resort'un Kartalkaya Turları arasında en çok tercih edilen kayak oteli arasındadır. Kartalkaya Otelleri, Dorukkaya Otel, Kaya Palazzo Otelii Grand Kartal Otel, Kartal Otel, Golden Key Otel. 

Kartalkaya kayak turumuza günübirlik ve konaklamalı olarak sezon boyunca web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. 


İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.