Havalimanı Transferleri

Çıkış Tarihi
HAVALİMANI TRANSFERLERİ LİSTELENİYOR
 • Sabiha Gökçen→ Avrupa Yakası Transfer

  Sabiha Gökçen'den İstanbul Avrupa Yakası'nda istediğiniz noktaya transferlerinizi size özel minibüsler ile ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.800TL
  2.250TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Sabiha Gökçen→ Anadolu Yakası Transfer

  Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel Minibüsler ile ekonomik ve kolay Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmeti...
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.500TL
  1.875TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Avrupa Yakası→ Sabiha Gökçen Transfer

  İstanbul Avrupa Yakası'ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na özel transfer keyfini Ulusoy Globüs güvencesi ile deneyimleyin.
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.800TL
  2.250TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Avrupa Yakası→ Istanbul Havalimanı Transfer

  İstanbul Avrupa Yakası'nın dilediğiniz noktasından İstanbul Havalimanı'na zahmetsiz ve kolay, size özel transferin keyfini sürmeye hazır mısınız...
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.500TL
  1.875TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Istanbul Havalimanı→ Avrupa Yakası Transfer

  Türkiye'nin turizm ve ticaret merkezi İstanbul'un en büyük havalimanına ulaşımınızı özel Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter minibüslerle ve deneyimli operasyon…
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.500TL
  1.875TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Anadolu Yakası→ Sabiha Gökçen Transfer

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş transferiniz şimdi Ulusoy Globüs güvencesi ve online rezervasyon imkanı ile çok daha kolay...
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.500TL
  1.875TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Anadolu Yakası→ Istanbul Havalimanı Transfer

  20 yılı aşkın deneyimle Ulusoy Globüs güvencesi altında konforlu ve size özel ekonomik transfer keyfi...
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.800TL
  2.250TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz
 • Istanbul Havalimanı→ Anadolu Yakası Transfer

  Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik havalimanı transfer hizmeti.
  -%20
  1 Gün
  VIP
  1.800TL
  2.250TL
  Grup fiyatı
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT
Havalimanı Transferleri

Heptur ve Ulusoy Globüs Turizm ailesi olarak havalimanı transferlerinize yaklaşık 20 yıldır çözüm sağlamaya devam ediyoruz. Havalimanına rahat ulaşabilmeniz için dilediğiniz adresten (Otel veya Ev) havalimanına ulaşımınız oldukça kolay. İhtiyacınız olan havalimanı transferlerinizi web sitemizden 7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Transfer rezervasyonlarınız aşamasında "Karşılama veya Uçuş Bilgileri" alanına bulunduğunuz bölgenin adresini, transfer için hareket saati belirtmeniz yeterlidir. Transfer saati ve uçuş bilgileri bildirilemeyen rezervasyonlar için müşteri temsilcilerimiz siz değerli misafirlerimizle iletişime geçecektir.

Havalimanı ulaşım hizmetlerimiz özel minibüsler ile gerçekleştirilmektedir. Minibüsler genellikle Mercedes Vito veya Mercedes Sprinter şeklindedir. Transferi gerçekleştirecek olan Vito tipindeki araçlarımıza 8 veya 9 kişi binebilmektedir ancak Vito tipi araçların bagaj alanı kısıtlı olduğundan dolayı bagaj durumunun yoğunluğuna bağlı olarak 5 veya 6 kişi ile ulaşım tavsiye edilmektedir. 5-6 kişi üzerindeki kişi sayıları için (Ör: 12 -15 kişi) Mercedes Sprinter tarzındaki araçlarımızı önermekteyiz. Sprinter araçlarımızın bagaj alanı diğer araç tiplerine göre daha geniştir.

Vip Transfer İstanbul
Web sitemiz aracılığıyla, İstanbul'da otelden havaalimanına veya havalimanından dilediğiniz adrese Vip Transfer hizmeti sağlayabilirsiniz. Transfer araçlarımız kişiye veya gruplara özel olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle Vip transfer ihtiyaçlarınızda araçlarınız kişiye özel olmaktadır. Sizlere özel olan minibüsler ile başka ancak sizin belirlediğiniz kişiler seyahat edebilir. Ör: 5 kişilik bir Vito rezervasyonu yaparak ulaşımınızı planlamış iseniz, sizin tarafınızdan belirlenen 5 kişi için tek fiyat ödeyerek havaalanı ulaşımınızı sağlarsınız.
Vip transferlerimizi İstanbul Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımlarınız için size uygun kişi sayılı araçlarımızla gerçekleştirebilirsiniz. Tek yön veya gidiş-dönüş şeklinde kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz Vip transferlerinizin saatlerini kendinize belirler, herhangi bir saate uymak durumunda kalmazsınız.
İstanbul Havaalanı Vip Transfer
Yapmak istediğiniz İstanbul Havalimanı (İSL) Transfer rezervasyonlarınızı sitemizden https://www.heptur.com/turlar/istanbul-havalimani-transferleri-isl linkine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz havaalanından otelinize veya adresinize ya da tam tersi otel/adresten havalimanına ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) Transfer
Sabiha Gökçen Vip Transfer
Online Transfer İstanbul

İLETİŞİM

[email protected]
02125984888
Yenibosna Merkez Mah. Cemal Ulusoy Cad. No: 9
    Bahçelievler/İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.